SİZE SUNDUĞUMUZ AYRICALIKLARIMIZ

Bir Denetimden Daha Fazlası: Smart Inspector
Bir Denetimden Daha Fazlası: Smart Inspector

SmART INspector, gizlilik anlaşması ile başlayarak; alanında uzman gümrük müşavirleri tarafından gerçekleştirilir.Firmalara, mevcut durum ve ihtiyaç analizi (Gap & Need Analysis) yaparak, sayısız avantajlar sağlar.Gerçekleştirilen işlemleri inceler; hataları, olası riskleri, oluşabilecek cezaları, maliyet artırıcı unsurları, ıskalanan fırsatları belirler ve raporlar.Ticarete konu eşyada; tarife, kıymet, menşe, rejim, vergi unsurları, devlet deste...

Ünsped Gümrük Müşavirliği AEB’nin, Türkiye’deki Çözüm Ortağı Oldu.
Ünsped Gümrük Müşavirliği AEB’nin, Türkiye’deki Çözüm Ortağı Oldu.

Kurulduğu 1981 yılından bu yana Gümrük Müşavirliği hizmeti vermekte olan sektörünün lider firması Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. (UGM) tedarik zinciri ve küresel ticaret yönetimi çözümleri için önemli bir iş birliğine daha imza attı. Kurulan yeni iş birliği ile UGM, AEB firması ile birlikte hareket ederek; gümrük sürecinde şeffaflığı ve müşteri memnuniyetini artırarak, gümrük hizmetlerinde dijitalleşmeyi geliştirecektir.1979...

UGM’de Hissedar Olmak
UGM’de Hissedar Olmak

Şirket varlıklarının sürdürülebilirliğine önem vererek, ortaklarımıza değer yaratmak için gereksiz ya da yönetilemez riskleri almaktan kaçınır, sürekli karlılığı amaçlarız. Finansal disiplin ve hesap verebilirlik çerçevesinde hareket eder, şirketimizin kaynaklarını, varlıklarını, çalışma zamanımızı tasarruf bilinciyle ve verimliliği esas alarak yönetiriz. Rekabet gücümüzü artırmaya yönelik, büyüme potansiyeli olan ve bağlanan kaynağa en yüksek getiriyi sağlayacak alanlarda yatırım yapmaya özen gösteririz. Ortaklarımıza, mali tablolarımız, stratejilerimiz, yatırımlarımız ve risk profilimiz konusunda zamanında, doğru, eksiksiz ve anlaşılabilir bilgi veririz.

UGM’de Çalışan Olmak
UGM’de Çalışan Olmak

Ünsped Gümrük Müşavirliği'nde çalışmak, dinamik bir çalışma ortamı ve uzman ekip ile birlikte gümrük işlemlerinde kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan bir şirkette çalışma fırsatı sağlarve profesyonel gelişim imkanları sunan bir şirket olmasıyla da dikkat çeker ve çalışanlarına kariyerlerinde ilerleme fırsatları sunar. Dinamik bir çalışma ortamı, işbirliğine dayalı bir ekip ve sürekli gelişim fırsatları sunan bu şirkette, müşterilere kaliteli ve güvenilir hizmetler sağlama amacı güdülür. 

UGM’ye Tedarikçi Olmak
UGM’ye Tedarikçi Olmak

Lojistik zincir; gücü olmayan halkaların bir araya getirilmesiyle organizasyon sahibine hareket yükü sağlayan değil, güç üreten çarkların güçlerini birbirine geçirebildiği bir organizasyon halidir. Öyle ki, bu zinciri oluşturan firmalar; çalışanları, tedarikçileri, danışmanları, müşavirleri, finans kuruluşları, reklamcıları gibi birçok güç veren çarklar ile hareket eder ve böylelikle daha büyük bir güç yaratırlar. Birorganizasyon, zincirinin içerisine ne denli güçlü çarklar yerleştirilir ve onlar ne kadar ahenkli senkronize edilirse, o denli güçlü bir organizasyon yapısı ortaya çıkar.

UGM’den Hizmet Almak
UGM’den Hizmet Almak

Şirketimiz kuruluşundan bu yana müşterilerin ihtiyaçlarına beklentilerinin üzerinde yanıt verecek şekilde sürekli olarak teknolojik alt yapı ve yeniliklere öncelik vermiş bu konuda sektöründe öncü olmuştur. Şirketimiz gelecekte de gerek milli gerekse uluslararası müşterilerine en üst standartlarda hizmet verebilmek için hizmet anlayışı, alt yapı, insan kaynağı, teknoloji, finansal yapı alanlarında yaratıcı yapıcı bir iç eleştiri anlayışı ile devamlı yenileşme ve geliştirmeyi böylece uzun yıllar her koşulda hizmet sunacak sürdürülebilir bir kurumsal yapı ile faaliyetlerine devam etmektedir.