Hizmetler

DIŞ TİCARETTE KURYE HİZMETLERİ

DIŞ TİCARETTE KURYE HİZMETLERİ

Müşterilerimizin her tür doküman gönderilerini en ekonomik ve en hızlı şekilde tasnif ederek, imza karşılığı güvenli şekilde ilgili adreslere, mümkün olan en kısa sürede teslim eden ve raporlayan, güçlü bir kurye ve dağıtım ekibine sahip olmamız bizi dış ticaret müşterilerine çok daha hızlı ve güvenilir kılan özelliklerimizden bir tanesidir.

Motorlu Kurye

İstanbul dahilinde gönderileriniz motorlu kuryelerimiz tarafından en kısa sürede masanızdan alınarak, göndermek istediğiniz adrese ivedi bir şekilde imza karşılığı teslim edilir ve detayları e-posta adresinize gönderilir.

Normal Kurye

Çağrı yapıldıktan 45 dakika sonra evrak alımınız yapılır. Evrak teslimatınız, Avrupa Yakası ya da Anadolu Yakasındaki semtlere 120 dakikada gerçekleştirilir. Bu süre, Avrupa Yakasından Anadolu Yakasına ya da Anadolu Yakasından Avrupa Yakasına 150 dakika içerisindedir. Zaman zarfı, o günkü hava ve yol koşullarının zorluk derecesine göre de farklılık gösterebilir.

Express Kurye

Çağrı yapıldıktan 45 dakika sonra evrak alımınız yapılır. Evrak teslimatınız, Avrupa Yakası ya da Anadolu Yakasındaki semtlere 60 dakikada gerçekleştirilir. Bu süre, Avrupa Yakasından Anadolu Yakasına ya da Anadolu Yakasından Avrupa Yakasına 90 dakika içerisindedir. Zaman zarfı, o günkü hava ve yol koşullarının zorluk derecesine göre de farklılık gösterebilir.

Araç Kurye

Motorlu ya da yaya kuryelerimizin taşıyamayacağı şekilde ebatlı ve ağırlıklarda, kıymetli veya kırılabilecek farklı gönderilerin kargo tarzı araçlar ile taşınma şeklidir. Teslimatlar aynı gün içerisinde yapılmaktadır.

Yaya Kurye

Toplu dağıtım hizmetlerimiz için kullanılan kuryelerimizdir.

P1 Belgesi

P1 Yetki Belgesi, ticari amaçla dağıtım işletmeciliği yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilen bir belgedir.