MÜŞTERİ HAKLARI

Müşteri Danışmanlar Kurulu

 MÜŞTERİ DANIŞMANLAR KURULU

Müşteri Danışmanlar Kurulu, UGM bünyesinde, müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet sunabilmek, hizmet ve servislerimizi müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda geliştirmek ve profesyonel bir ilişki içerisinde müşterilerimizin düşünce, eleştiri ve beklentilerini kararlarımıza dahil edebilmek maksadıyla, kurulmuştur. 

Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız:

Müşteriler ile yakın ilişkilerde çalışmak iş ortağı olarak yer edinmemize yardımcı olan uzun vadeli ilişkiler kurmamızı sağlar. Bu maksatla hizmetlerimizin tatmin edici olduğundan emin olmak ve ihtiyaç ve beklentilerini anlamak ve kendimizi müşteri beklentilerinin üzerinde yenilemek ve geliştirmek için müşteriler ile profesyonel ve düzenli bir ilişki kurarız.

Yasalar, etik ve şeffaflık ilkeleri doğrultusunda bu iletişimlerimizi basılı ve elektronik ortamda hizmetlerimize ilişkin güncellemeler, gelişmeler ve ilgili bilgileri sunarak destekleriz. Bu ilişkilerde müşterilerden aldığımız bilgi ve düşünceler doğrultusunda çalışırız.