Kurumsal

Hakkımızda
Hakkımızda

Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. (UGM) faaliyetine, "ÜNSPED Beynelmilel Nakliyat - M. Haluk Ündeğer" unvanı ile 1981 yılında başladı. Şirketimiz kuruluşundan bu yana müşterilerin ihtiyaçlarına beklentilerinin üzerinde yanıt verecek şekilde sürekli olarak teknolojik alt yapı ve yeniliklere öncelik vermiş bu konuda sektöründe öncü olmuştur.

Politikalarımız
Politikalarımız

Müşterilerimizin gümrük ve lojistik ihtiyaçlarına yönelik yüksek standartlarda hizmet sunmayı hedefleyen politikalarımızla kalitemizi ve güvenilirliğimizi garanti altına alıyoruz. Sizin memnuniyetiniz önceliğimizdir.

Sertifika & Belgeler
Sertifika & Belgeler

Ünsped Gümrük Müşavirliği olarak sektördeki güvenilirliğimizi ve uzmanlığımızı kanıtlayan çeşitli sertifikalara ve belgelere sahibiz. Müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunduğumuzu belgelemekten gurur duyuyoruz.

Bilgi Toplumu Hizmetleri
Bilgi Toplumu Hizmetleri

Teknoloji ve dijitalleşme çağında müşterilerimize en son bilgi ve iletişim teknolojilerini kullanarak hızlı, etkili ve güvenli hizmetler sunuyoruz. Dijital platformlarımızla sizin için kolay erişilebilir ve kullanıcı dostu bir deneyim sağlıyoruz.

Şikayet Politikası & İhbar Bildirimi Süreçleri
Şikayet Politikası & İhbar Bildirimi Süreçleri

Genel Hatlarıyla Şikayet Politikası ve SüreciUGM olarak müşteri taleplerini şeffaf, hızlı, net ve müşteri odaklı bir şekilde çözmeyi taahhüt ederiz. Müşteri isteklerini sürdürülebilir kaliteli hizmet sunma anlayışımızla değerlendiririz.Müşterilerimizden gelen her şikayeti müşteri odaklılık felsefesiyle inceler ve bu inceleme sonucunda çözüm sunarız. Şikayet, talep ve öneriler akabinde kalıcı iyileştirmeleri sistem ve süreçlerimize uygularız.Çalış...

Süreç Uyumu
Süreç Uyumu

Ünsped olarak yasalara, düzenlemelere ve uluslararası standartlara tam uyum sağlıyoruz. Süreçlerimizi etkin bir şekilde yönetiyor, gümrük ve lojistik operasyonlarınızda tüm yasal gereklilikleri karşılıyoruz. Sizin işlerinizi güvenle yönetmek için buradayız.

İş Sağlığı ve Güvenliği
İş Sağlığı ve Güvenliği

Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği en önemli önceliğimizdir. İş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun olarak çalışma ortamlarını düzenli olarak denetler, çalışanlarımıza gerekli eğitimleri sağlarız. Gümrük ve lojistik hizmetlerinde emniyetiniz bizim için önemlidir.

Kurul ve Komitelerimiz
Kurul ve Komitelerimiz

Ünsped Gümrük Müşavirliği'nin yönetim kurulu ve çeşitli komiteleri, şirketin stratejik kararlarını ve kalite politikalarını belirlemektedir. Yönetimimiz, deneyimli ve yetenekli profesyonellerden oluşur, sektörde liderlik rolü üstlenir.

İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları bizim en değerli varlığımızdır. Yetenekli ve motivasyonlu çalışanlarımızla gümrük ve lojistik sektöründe başarıyı hedefliyoruz. Ekip ruhuyla çalışarak, profesyonel gelişimi teşvik ediyor ve çalışanlarımıza adil bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

Oda ve Dernek Üyelikleri
Oda ve Dernek Üyelikleri

Ünsped, gümrük ve lojistik sektöründeki önemli oda ve derneklere üyedir. Bu üyeliklerle sektördeki gelişmeleri yakından takip eder, müşterilerimize en güncel bilgileri ve en iyi hizmetleri sunmak için sektörle işbirliği içinde çalışırız.