Sosyal Sorumluluk

Çocuk Şenlikleri

Çocuk Şenlikleri

Ünsped Sosyal Sorumluluk Komitesi, Mavi Umut Eğitim Kurumları, UPS Spor ve Kültür Kulübü  işbirliğiyle gerçekleşen Çocuk Şenliği’ nde çocuklar ve aileleri gönüllerince eğlendiler,  güzel bir gün geçirdiler. Açılış konuşmasını, UPS Spor ve Kültür Kulübü  Koordinatörü Sayın Semra Demirer’in gerçekleştirdiği Çocuk Şenliği'n de  tüm sponsorlara  ve emeği geçen herkese teşekkür edildi. İstiklal Marşı'nın ve saygı duruşunun ardından sahneye çıkan Ünsped Sosyal Sorumluluk Komitesi Başkanı Sayın Füsun Özcan Emir ve komite üyeleri eşliğinde hep bir ağızdan coşkuyla söylenen Onuncu Yıl Marşı’na tüm katılımcılar büyük küçük herkes Türk bayraklarını sallayarak eşlik ettiler.

Çocukları mutlu etmek için her şeyin eksiksiz düşünüldüğü şenlikte;  halat çekme, kaşıkla yumurta taşıma, çuvalla yürüme, sandalye kapma gibi birbirinden eğlenceli yarışmalar düzenlendi. Özellikle bubble show, çocukların oldukça ilgisini çekti. Oyunların oynanıp şarkıların söylendiği şenlikte,  bahçeye kurulan standlar da popcorn, pamuk şeker, Osmanlı şerbeti ve Osmanlı macunu gibi geleneksel tatlarımızın ücretsiz sunumu da gerçekleşti. Hazırlanan kermes sayesinde çocuklarıyla gelen aileler birbirinden lezzetli yemekleri yiyebildiler.

Şişme oyun havuzunda vakit geçiren çocuklar, düzenlenen yarışmalarla kıyasıya mücadele ettiler, başarılı olanlar ise madalyalarını aldılar. Ebru ve resim sanatıyla tüm yaratıcılıklarını ortaya çıkaran çocuklar ahşap boyama alanında da keyifle boyama yaparak hoşça vakit geçirdiler. Yüzleri boyanan çocuklar, palyaçolar, maskot karakterler, sosis balon show, çocuk dans gösterileri, çocuk konseri ve dağıtılan sürpriz hediyelerle şenlikte unutamayacakları güzellikte bir gün geçirdiler.

24 Nisan Çocuk Şenliği videosu için lütfen tıklayınız.

İSTANBUL MERKEZ OFİS

Mahmutbey Mahallesi 2655 Sokak No:1-3-21 Bağcılar, İstanbul Fax: (0212) 410 23 00