Institutional

Information Society Services

Partnership Structure
Partnership Structure

It is information about the real and legal person shareholders of our company.

Documents and Information
Documents and Information

Ünsped, gümrük işlemleri ve lojistik hizmetlerine ilişkin gerekli belgeleri ve bilgileri pratik bir şekilde sunar. Bu bölümde, müşterilerimiz işlemlerine dair gereken dokümantasyonu bulabilir ve süreci daha verimli bir şekilde yönetebilirler.

Company Information
Company Information

Ünsped, köklü geçmişi, sektördeki deneyimi ve profesyonel ekibiyle ön plana çıkan bir gümrük müşavirliği ve lojistik hizmetleri şirketidir. Müşterilerimize sunduğumuz çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için bu bölümü ziyaret edebilirsiniz.

Other Documents
Other Documents

 Ünsped, müşterilerine sunulan hizmetlerle ilgili farklı belge ve dokümantasyonları bu bölümde sunar. Bu belgeler arasında sözleşmeler, ticari bilgiler ve diğer ilgili belgeler yer almaktadır.

Auditor Reports
Auditor Reports

Ünsped, finansal performansının bağımsız bir değerlendirmesini sunmak için düzenli olarak denetçi raporları yayınlamaktadır. Bu raporlar, müşterilerimize şirketimizin mali durumu hakkında güvenilir bilgiler sunmayı amaçlamaktadır.

General Assembly
General Assembly

Ünsped, düzenli olarak gerçekleştirilen genel kurul toplantılarıyla hissedarlarının katılımını teşvik etmektedir. Bu bölümde, gelecek toplantılar, gündem maddeleri ve ilgili belgeler hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Invitations and Calls
Invitations and Calls

Ünsped, müşterilerini işbirliği ve katılıma davet ettiği etkinlikler ve çağrılar hakkında bilgilendirir. Bu bölümde, sektördeki önemli etkinlikler, seminerler ve diğer faaliyetlerle ilgili güncel duyurulara ulaşabilirsiniz.