YURT DIŞI GÜMRÜKLEME HİZMETİ

CUSTOMS SUPPORT İŞBİRLİĞİ

Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş.(UGM) 2022 yılı itibarıyla, 12 Avrupa ülkesinde sizlere gümrükleme ve lojistik hizmetleri sunmaktadır. 12 ülkede yerleşik 100’den fazla ofisi ve 1700 kişilik uzman kadrosu, güvenilir dijital alt yapısı, 20 yıllık deneyimiyle Avrupa’nın en seçkin gümrük müşavirliği şirketlerinden birisi olan Customs Support Group (CGS) ile kurduğumuz çözüm ortaklığıyla, hizmet alanımızı global ölçeğe taşıdık.

Bu işbirliği ile siz değerli müşterilerimizin ithalat, ihracat, transit, antrepo ve diğer gümrükleme işlemlerinde, ithal/ihraç izinlerinin ve gerekli diğer belgelerinin alınmasında, KDV yönetimi ve vergi bildirimlerinde temsilciğinizin yürütülmesinde, nakliye konteynerlerinin gaz ölçümleri ve gazdan arındırılmasında, hızlı kargo işlemlerinizde, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunulmasında ve diğer tüm gümrük ve dış ticaret süreçlerinde hızlı, entegre ve kolay dijital çözümlerimizle yanınızdayız.

Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş.(UGM) 2022 yılı itibarıyla, 12 Avrupa ülkesinde sizlere gümrükleme ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.
Almanya
Fransa
İtalya
Belçika
Hollanda
İsveç
Birleşik Krallık
İsviçre
Finlandiya
İrlanda
Polonya
İspanya