BİZDEN HABERLER

Müşteri Danışmanlar Kurulu Toplantımızın Onikincisini Gerçekleştirdik

Müşteri Danışmanlar Kurulu Toplantımızın Onikincisini Gerçekleştirdik
Müşteri Danışmanlar Kurulu Toplantımızın Onikincisini Gerçekleştirdik

UGM bünyesinde müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı etkin ve verimli biçimde gerçekleştirmek, hizmet ve servislerimizi müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda geliştirmek; çalışmalarımıza, projelerimize ilişkin olarak müşterilerimizin düşünce, eleştiri, beklenti ve değerlendirmelerini alarak karar süreçlerimize aktarmak temel felsefesiyle yılda iki kez düzenlediğimiz Müşteri Danışmanlar Kurulu toplantımızın onikincisini, 17.11.2022 günü, yerli ve yabancı davetlinin katılımıyla InterContinental Hotel İstanbul’da gerçekleştirildi.

 

Açılış konuşmalarını Şirket Ortağımız Sn. Yusuf Bulut ÖZTÜRK ve Kurucu Başkanımız Sn. Haluk ÜNDEĞER’in yaptığı toplantıda; “Resesyon Dönemlerinde Tedarik Zinciri Yönetimi” konusunda merak edilenler çok değerli konuşmacıların sunum ve katkılarıyla ele alındı.

 

Konuşmacılar arasında E. Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Cenap AŞÇI (63. Hükümet), Genel Müdürümüz Sn. Rıza Mehmet KORKMAZ, Piri Reis Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan ASLANOĞLU, Dünya Gazetesi Yayın Kurulu Üyesi Dr. Şeref OĞUZ, İstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nurdan TÜMBEK TEKEOĞLU vardı. İnteraktif bölümde de İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Murat ERDAL’ın moderatörlüğünde katılımcılar kendi görüş ve değerlendirmelerini ifade etme imkanı buldular.

Diğer İçerikler