BİZDEN HABERLER

Müşteri Danışmanlar Kurulu Toplantımızın Onbirincisini Gerçekleştirdik

Müşteri Danışmanlar Kurulu Toplantımızın Onbirincisini Gerçekleştirdik
Müşteri Danışmanlar Kurulu Toplantımızın Onbirincisini Gerçekleştirdik

UGM bünyesinde müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı etkin ve verimli biçimde gerçekleştirmek, hizmet ve servislerimizi müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda geliştirmek; çalışmalarımıza, projelerimize ilişkin olarak müşterilerimizin düşünce, eleştiri, beklenti ve değerlendirmelerini alarak karar süreçlerimize aktarmak temel felsefesiyle yılda iki kez düzenlediğimiz Müşteri Danışmanlar Kurulu toplantımızın onbirincisi, 26.05.2022 günü, 100’ün üzerinde yerli ve yabancı davetlinin katılımıyla InterContinental Hotel İstanbul’da gerçekleştirildi.

Açılış konuşmalarını Şirket Ortağımız Sn. Yusuf Bulut ÖZTÜRK ve Kurucu Başkanımız Sn. Haluk ÜNDEĞER’in yaptığı toplantıda; “Dış Ticarette Yeni İş Modelleri ve Çözümler” konusunda merak edilenler, Türkiye ve Dünyada güncel gelişmeler, dış ticaretimizin geçmişten bugüne seyri Genel Müdürümüz Sn.Rıza Mehmet KORKMAZ’ın moderatörlüğünde, çok değerli konuşmacıların sunum ve katkılarıyla ele alındı.

Konuşmacılar arasında Dış Ticaret ve Gümrüklerden Sorumlu Eski Devlet Bakanı (58., 59. ve 60. Hükümetler) Sayın Kürşad TÜZMEN, Gümrük ve Ticaret Bakanı Eski Sayın Cenap AŞÇI (63. Hükümet) ile Topkapı Üniversitesi Rektörü, Ekonomist, Yazar Prof. Dr. Emre ALKİN yer aldı. TURKTRADE Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hayrettin ÇAYCI da şirketlerin sürdürülebilirliğini, global marka olmanın önemini, Türkiye’nin dış ticaretine bakışını ihracattaki 70 yıllık tecrübesiyle katılımcılarımızla paylaştı. İnteraktif bölümde de katılımcılar kendi görüş ve değerlendirmelerini ifade etme imkanı buldular.

Diğer İçerikler