BİZDEN HABERLER

3.geleneksel Ünsped Çocukları 23 Nisan Resim Yarışmamız Sonuçlandı

3.Geleneksel Ünsped Çocukları 23 Nisan Resim Yarışmamız sonuçlandı
3.Geleneksel Ünsped Çocukları 23 Nisan Resim Yarışmamız sonuçlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle ÜNSPED Sosyal Sorumluluk Komitemizin ‘‘3.Geleneksel Ünsped Çocukları 23 Nisan Resim Yarışması” temasıyla gerçekleştirdiği resim yarışması bugün sonuçlandı. Setenay ALPSOY, Semra DEMİRER, Yeşim SAVAŞ , Hakan KÖRPİ, Akın EKİCİ, Gafur UZUNER ve Meral YILDIZ’dan oluşan jürimizin yaptığı uzun bir değerlendirme sonrasında yarışmaya katılan 192 resimden 7-10 yaş arası ve 10-14 yaş arası toplam ilk 6 resim öne çıktı.

7-10 yaş Arası;
Birincilik Ödülünü: Ayşe CABAR Velisi: Sedat CABAR (Saha Operasyon Takım Lideri) Ankara Şube – Ankara Bölge Müdürlüğü
İkincilik Ödülünü: Tanem BİÇER Velisi: Onur BİÇER (Operasyon Kontrol Uzmanı) Ege Bölge Müdürlüğü
Üçüncülük Ödülünü: Feyzan Beril TEKİN Velisi: Hülya TEKİN (Veli) Ünsped Spor ve Kültür Kulübü

10-14 Yaş Arası;
Birincilik Ödülünü: Mihrace Şevval YILDIRIM Velisi: Gökhan YILDIRIM (Teknik Destek Takım Lideri)- Genel Merkez
İkincilik Ödülünü: Bibioysha KHAMROEVA Velisi: Saida SOLİEVA (Veli) Ünsped Spor ve Kültür Kulübü
Üçüncülük Ödülünü: Almira EBİNÇ Velisi: Zeynep EBİNÇ (Operasyon Uzmanı) – Ege Bölge Müdürlüğü

Jüri Ünsped Özel Ödülü:
Belgin TOKLUCU Veli: Cennet TOKLUCU (Operasyon Uzmanı) -Mersin Şube- Çukurova Bölge Müdürlüğü

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 1929’da tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yarışmaya katılan tüm Ünsped çocuklarına; Orta boy resim defteri, 12’li kuru, sulu, pastel ve gazlı boya seti, teşekkür sertifikası, tüm eserlerden oluşan dijital katalog hediye edilecektir. Dereceye giren çocuklarımızdan birincilere; bisiklet ve plaket, ikincilere; okul seti ve plaket, üçüncülere ise; Ünsped Spor ve Kültür Kulübü’müzde 1 yıllık ücretsiz eğitim ve plaket hediye edilecektir.

Ayrıca; dereceye giren çocuklarımızın ailelerine de OvooArt Sanat Galerisi tarafından ünlü fotoğrafçıların fotoğrafları çerçeveyle takdim edilecektir.
Resimlerin en çok geldiği 3 bölge müdürlüğümüze de jürimizden özel bir tablo hediye edildi.

Ödül alan çocuklarımızı tebrik ederiz. Ayrıca, bu harika organizasyona katılan, destek veren çalışanlarımıza, emek veren tüm çocuklarımıza teşekkür eder, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutlarız. Tüm katılımcı çocuklarımızın hediyeleri ÜNSPED Sosyal Sorumluluk Komitemizce gönderilecektir. Aşağıdaki linki tıklayarak da bu seçme anını adım adım izleyebilirsiniz. Yarışmaya katılan tüm çocuklarımızın resimleri Ovoo Art Sanat Galerisinde sergileneceği gibi sergi bitiminde tüm eserlerden oluşan dijital katalog da katılımcı çocuklarımıza hediye edilecektir.

Diğer İçerikler