BİZDEN HABERLER

‘‘uygulamalı Gümrük Ve Dış Ticaret Uzmanlığı’’ Sertifika Programımızda İlk Haftayı Geride Bıraktık

 ‘‘Uygulamalı Gümrük ve Dış Ticaret Uzmanlığı’’ Sertifika Programımızda İlk Haftayı Geride Bıraktık
‘‘Uygulamalı Gümrük ve Dış Ticaret Uzmanlığı’’ Sertifika Programımızda İlk Haftayı Geride Bıraktık

ÜNSPED Gümrük Müşavirliği ve İstanbul Üniversitesi’nin iş birliğinde İş imkanı sunan ‘‘Uygulamalı Gümrük ve Dış Ticaret Uzmanlığı’’ sertifika programımızda ilk haftayı geride bıraktık.

16- 17 Eylül tarihlerinde derslerimizi 84 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirdik. Türkiye’nin dört bir yanından derse katılan öğrenciler; Uluslararası Pazarlama ve Hedef Pazar Seçimi ve Lojistik Hizmet Sektöründe Sözleşmeler Performans Göstergeleri (KPI) ve Müzakere Yönetimi’ne dair konular etrafında bir araya geldi.

 

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Emrah CENGİZ ve İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Anabilim Dalı Başkanı  Prof. Dr. Murat ERDAL gibi daha birçok kıymetli eğitmenin bir araya geldiği programda;  katılımcılara gümrük ve dış ticaret mevzuat ve uygulamaları hakkında bilgilendirmeyi, örnek uygulamalar ile karmaşık sorunları çözebilecek kapsamlı bir anlayış kazandırmayı, dış ticaret işlemlerinin süreçlerinde gerekli olan bilgileri ve temel uygulamaları öğretmeyi amaçlıyoruz.

Diğer İçerikler