BİZDEN HABERLER

Ünsped’de Mutluluk Günü

ÜNSPED’de Mutluluk Günü
ÜNSPED’de Mutluluk Günü

Yaşadığımız dünyada tebessüm etmeyi hatırlamaya hepimizin ihtiyacı var. Mutluluk çoğu zaman bir sonuç gibi algılansa da, aslında yaşadığımız anlarda saklıdır. Belki de paylaşmayı en çok sevdiğimiz şey; bazen bir başkasında, bazen doğada bulduğumuz, ama her yerde mutlaka aradığımız hatta uğruna yollara düştüğümüz mutluluk, belki de bize kendimiz kadar yakın; yeni şeyler keşfederken, hiç ummadığımız anlarda, özellikle hayatı paylaştığımızda içimize doluverir. Kimi zaman yemeğimizi paylaşmak bile yeter. Hatıralarımızda bir kere yer aldıysa asla unutulmaz. En güzel yanı ise bulaşıcı olmasıdır. Çünkü ancak paylaşılırsa artar mutluluk...

Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komite'mizin katkılarıyla, bugün 20 Mart Dünya Mutluluk Günü kapsamında çalışanlarımıza,  UGM Genel Merkezi Kafeteryasında 07:00-08:00 saatleri arasında, canlı Küba müzikleri dinletisi eşliğinde kahvaltı ikramında bulunuldu.

Mutluluk üzerine mesajların verildiği ve oldukça keyifli geçen organizasyonda, dünya üzerindeki insanların mutluluğu hatırlamaları ve kutlamaları konusunda hep birlikte ‘Farkındalık’ yaratılmış oldu.

Diğer İçerikler