BİZDEN HABERLER

UGM 42. Geleneksel Yıl Sonu Değerlendirme Toplantımızı Gerçekleştirdik
UGM 42. Geleneksel Yıl Sonu Değerlendirme Toplantımızı Gerçekleştirdik


Yöneticilerimizin, çalışanlarımızın ve de konuklarımızın yoğun ilgi gösterdiği 42. Geleneksel Yıl Sonu Değerlendirme Toplantımız, 23 Aralık 2023 tarihinde Altınbaş Üniversitesi Fatma Altınbaş Konferans Salonu'nda E. Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Cenap AŞÇI’nın (63. Hükümet) iştiraki ile gerçekleşti.
 
09.00-15.00 saatleri arasında Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan ''Yıl Sonu Toplantımız''ın teması “Türkiye Cumhuriyeti’nin Kuruluşunun 100. Yılında ÜNSPED” ti. Ünsped Politika Kitabımızdan ‘Ünsped Adına Karşı Sorumluluklarımız’ başlıklı ilkenin okunmasının ardından Kurucu Başkanımız Sayın Haluk ÜNDEĞER, Şirket Ortağımız Sayın Yusuf Bulut ÖZTÜRK ve UGM Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Remzi AKÇİN’in açılış konuşmaları ile değerlendirme toplantımız başladı.
 
Geçmişte Neler Yaptık? Gelecekte Neler Yapacağız? sorularına cevap bulduğumuz organizasyonumuzda, 2023 Yılı Değerlendirmesi başlığı altında UGM Genel Müdürümüz Sn. Rıza Mehmet KORKMAZ ÜNSPED’de yıl içerisinde gerçekleştirdiğimiz faaliyetleri, gelişmeleri ve değişimleri katılımcılar ile paylaştı.


Diğer İçerikler

İSTANBUL MERKEZ OFİS

Mahmutbey Mahallesi 2655 Sokak No:1-3-21 Bağcılar, İstanbul Fax: (0212) 410 23 00