BİZDEN HABERLER

Ugm 41. Geleneksel Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı

UGM 41. Geleneksel Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı
UGM 41. Geleneksel Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı

Yöneticilerimizin, çalışanlarımızın ve de konuklarımızın yoğun ilgi gösterdiği 41. Geleneksel Yıl Sonu Değerlendirme Toplantımız, 24 Aralık 2022 tarihinde Altınbaş Üniversitesi Fatma Altınbaş Konferans Salonu'nda E. Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Cenap AŞÇI’nın (63. Hükümet) katılımıyla gerçekleşti.

09.00-16.00 saatleri arasında Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan ''Yıl Sonu Toplantımız''ın teması “Hedeflere Birlikte Yürüyoruz” du. Ünsped Politika Kitabımızdan ‘Ünsped Adına Karşı Sorumluluklarımız’ başlıklı ilkenin okunmasının ardından Şirket Ortağımız Sayın Yusuf Bulut ÖZTÜRK'ün açılış konuşmaları ile değerlendirme toplantımız başladı. 

2022’de ne yaptık? 2023’de ne yapacağız? sorularına cevap bulduğumuz organizasyonumuzda, Etiklik, Şeffaflık, Mevzuata Uyum, Teknolojik Gelişmeler, Paydaşlarımız ile Birlikte Yönetim, Sürdürülebilirlik ve Operasyonel Verimlilik konuları işlendi. İç iletişime katkı sağlayan bu toplantımızda, 2022 Yılı Değerlendirmesi başlığı altında UGM Genel Müdürümüz Sn. Rıza Mehmet KORKMAZ ÜNSPED’de yıl içerisinde gerçekleştirdiğimiz faaliyetleri, gelişmeleri ve değişimleri katılımcılar ile paylaştı. 

ÜNSPED Ödüllerinin sahiplerini bulduğu Yıl Sonu Değerlendirme Toplantımızda 2022 yılı faaliyetlerimizi anlatır videolarımız katılımcılar ile paylaşıldı. 

Genel Müdürümüz, Genel Müdür Yardımcılarımız ve Koordinatörlerimizin katılımı ile gerçekleşen interaktif bölümün ardından toplantımız, Şirket Ortağımız Sayın Yusuf Bulut Öztürk’ ün katılımcılara ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkürlerini ileten kapanış konuşmaları ile sona erdi.

Diğer İçerikler