BİZDEN HABERLER

“şirketimizin Gücü Ortak Bir Amaç İçin Birlikte Hareket Eden Çalışanlarımızdan Gelir “

“Şirketimizin Gücü Ortak Bir Amaç için Birlikte Hareket Eden Çalışanlarımızdan Gelir “
“Şirketimizin Gücü Ortak Bir Amaç için Birlikte Hareket Eden Çalışanlarımızdan Gelir “

ÜNSPED Politika Kitapçığımız sayfa 8 Alan 2'de; "şirketimizin gücü, ortak bir amaç için birlikte çaba sarf eden çalışanlarımızdan gelir. Şirketimizin geleceğini oluşturacak yetkin iş gücünün oluşmasının temelinde çalışanlarımızın olduğunu biliriz. Bu nedenle çalışanlarımızın gelişimini destekler, onlara sevgi ve saygı ile yaklaşır,  ve şirketimize katkılarından ötürü ödüllendiririz." denmektedir.

17 Mart 2018 Cumartesi günü Bursa Mudanya'da Montania Special Class Hotel'de 10.00-13.00 saatleri arasında Güney Marmara Bölge Müdürlüğümüz, Bursa,Gemlik,Eskişehir,Kütahya, Yalova Şube yönetici ve çalışanlarımız, 2017 yılına ait kıdem sertifika ve plaketlerinin takdim edildiği organizasyona kahvaltı ile başladı. Ev sahipliğini Güney Marmara Bölge Müdür Sayın Serdar Sevgi'nin yaptığı etkinlik, Kurucu Başkanımız Sayın Haluk Ündeğer ve Hissedarımız Sayın Yusuf Bulut Öztürk'ün açılış konuşmaları ile başladı.Organizasyonumuza, Yönetim ve İcra Kurulu Kurulu Üyeleri ile birçok yöneticimiz de İstanbul'dan dahil oldu. 

Güney Marmara Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şube çalışanlarımıza, 2017 yılına ait kıdem sertifika ve plaketleri tören eşliğinde takdim edildi.Şirketimizde geçen zamanda büyüme ve gelişmemize katkı sağlamış kıdem plaketlerini alan tüm çalışma arkadaşlarımıza özverili çalışmaları için teşekkür edildi. 

Toplu çekilen fotoğraflar sonrasında organizasyonumuz, kıdem plaketlerini alan çalışanlarımızın Ünsped anılarını paylaşması ile son buldu.


Diğer İçerikler