BİZDEN HABERLER

O – Asistan & Kansersiz Yaşam Derneği’nin ev sahipliğinde O- Asistan uygulamasının Lansmanındaydık
O – Asistan & Kansersiz Yaşam Derneği’nin ev sahipliğinde O- Asistan uygulamasının Lansmanındaydık

O – Asistan & Kansersiz Yaşam Derneği’nin ev sahipliğinde 04.02.2024 tarihinde Limak Eurasia Luxary Hotel’de O- Asistan uygulamasının lansmanı gerçekleşti.

O- Asistan uygulaması; Onkoloji alanında, hastalar ve hekimleri için tedavi takibi, izlemi, dosya depolama, akıllı hatırlatma, akıllı kemoterapi takvimi ve hekim eşleşmesi ile ikinci görüş alma özellikleri sunarak hastaların tedavilerine yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Bununla birlikte sunulan birçok hizmetin ücretsiz olarak hasta ve hekimlerle buluşmasını sağlamaktadır. 

Gerçekleşen lansman davetinde kanser tedavisinde dijital bir yol arkadaşının desteğinin, dayanışma ve farkındalığın önemini konuşmalarında vurgulayan O-Asistan Kurucusu Sayın Çağla Acar, Kansersiz Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dida Kaymaz, O-Asistan Yönetici Hekimi ve Onkoloji- Hematoloji Hekimi Prof. Dr. Barış Malbora ve O-Asistan Kurucu Ortağı Sayın Baybora Esmer, etkinliğin kıymetli katılımcıları ile birlikte kanser tedavisinde dijital çağın başlangıcını kutladı.

Ünsped Sosyal Sorumluluk Komitemiz de umut ışığını yakmak ve sağlıkta yeni bir dönemi kutlamak için tüm desteği ile oradaydı. 

 

 

Diğer İçerikler

İSTANBUL MERKEZ OFİS

Mahmutbey Mahallesi 2655 Sokak No:1-3-21 Bağcılar, İstanbul Fax: (0212) 410 23 00