BİZDEN HABERLER

Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100.yıl Dönümünde Ugm’de ‘‘dış Ticaret Ve Lojistikte Gençlik Zirvesi’’

Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100.Yıl Dönümünde UGM’de ‘‘Dış Ticaret ve Lojistikte Gençlik Zirvesi’’
Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100.Yıl Dönümünde UGM’de ‘‘Dış Ticaret ve Lojistikte Gençlik Zirvesi’’

11.05.2023 tarihinde gençleri ve çalışanlarını desteklemeyi kendine misyon haline getirmiş olan, bu anlamda çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla birbirinden önemli programlar düzenleyen Ünsped Gümrük Müşavirliği, Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesinin öncülüğünde Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100.Yıl Dönümüne özel ‘‘Dış Ticaret ve Lojistikte Gençlik Zirvesi’’ni gerçekleşti.

Şirket Ortağımız Sayın Yusuf Bulut ÖZTÜRK’ün açılış konuşması ile başlayan zirvede;  ‘‘Profesyonel Hayata Hoş Geldiniz’’ başlıklı sunumu ile Genel Müdürümüz Rıza Mehmet KORKMAZ, Girişim Hikayeleri ile Tectone Global Genel Müdürü Soner BABÜROĞLU ve BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Erdem TINARLIOĞLU, Geleceğin İşleri ve Çalışma Hayatı konulu sunumu ile Nasıl Bir Ekonomi Yayın Kurulu Başkanı Dr. Şeref OĞUZ, Genç Girişimciler için Başarı Adımları sunumu ile DHL Freight Türkiye’nin Genel Müdürü Murat KAVRAR, Hedef Belirleme ve Gençlere Tavsiyeler sunumu ile Kalaylı Demir Çelik Yönetim Kurulu Üyesi Özgün KABA, Başarı Hikayesi ile DSM Türkiye, Orta Doğu, Balkanlar ve Pakistan Operasyon Direktörü Nilgün DEMİR, Kariyer Hikayesi ile de UGM Genel Müdür Yardımcımız, COO Orhan KIRALİ yer aldı.

Program boyunca gençlerin iş hayatındaki davranış ve yerleri konuşuldu. Çok değerli konuşmacılarımızın gençlere hedef belirleme konusundaki tavsiyelerini dinlendik, dikkat çekici ve ilham verici hikayelerine tanıklık ettik.

Diğer İçerikler