BİZDEN HABERLER

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Sonsuz Çoşku Ve Sevgiyle Kutladık.

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Sonsuz Çoşku ve Sevgiyle Kutladık.
Cumhuriyetimizin 100. Yılını Sonsuz Çoşku ve Sevgiyle Kutladık.

Geçmişimizin mirasını yaşatmak ve geleceğe taşımak için bir araya geldiğimiz ‘‘Cumhuriyetimizin 100. Yılında ÜNSPED Konseri’’ şirketimiz Genel Merkezinde, bölge çalışanlarımızın da online dahil olduğu organizasyonla gerçekleşti.

Özgürlüğümüzün, bağımsızlığımızın ve aydınlığımızın günü olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını birbirinden güzel hikayelerle andık, bağımsızlık şarkılarımızı gururla söyledik.

UGM Genel Müdürümüz Sayın Rıza Mehmet Korkmaz’ın açılış konuşması ile başlayan etkinliğimiz İthalat Operasyon Uzmanımız Sayın Yasin Çeken’in hikaye anlatımı ve koromuzun seslendirdiği eserlerle devam etti.

ÜNSPED Kültür ve Etkinlikler Müdürü Şansal Kemal Toker’in şefliğinde kurulan koromuzda; mesai arkadaşlarımızdan İthalat Grup Şefi Sayın Arzu Tamer, Kimyager/ Kalite Yönetim Sorumlusu Sayın Yusuf Melek, İthalat Müşteri Temsilcisi Sayın Esmanur Mercan, Lojistik Uzmanı Sayın Selvet Şenol ve Muhasebe Personeli Sayın Yakup Karadeniz yer aldı.

 

Diğer İçerikler