BİZDEN HABERLER

Çocuklarımızın Hayalleri 3. Geleneksel Çocuk Şenliğimizle Hayat Buldu

Çocuklarımızın Hayalleri 3. Geleneksel Çocuk Şenliğimizle Hayat Buldu
Çocuklarımızın Hayalleri 3. Geleneksel Çocuk Şenliğimizle Hayat Buldu

Atatürk,"Cumhuriyet kimsesizlerin kimsesidir" diyerek tariflemiş ve Cumhuriyetin ilan edildiği tarihi çocuklarımıza bir bayram günü olarak armağan etmiştir. Çocuklar, dünyanın en masum varlıklarıdır. Nereye koyarsanız orada yaşarlar...Ne derseniz onu yaparlar, ne öğretirseniz, onu öğrenirler... 

"Çocukların kimsesi olmalıyız". Çocuklarımız ve gençlerimize yapılan her türlü yatırımın ülkemizin ,dünyanın istikbaline olduğu anlayışı ile hareket ettiğimiz organizasyonlarımızdan biri olan çocuk şenliğimiz açılış konuşmaları ile başlayıp, her yaş grubundan çocuklar bubble show, dans gösterileri, palyaçolar ve yarışmalar eşliğinde unutamayacakları bir gün yaşadılar.

Popcorn, pamuk şeker, Osmanlı  macunu, gibi geleneksel tatlarımızın ikramının da gerçekleştiği şenliğimizde, kermese, çocuk konserine ve sürpriz hediyelere de yer verildi.

Cumhuriyetimizin ve egemenliğimizin koruyucu bekçileri, genç nesillerimiz yani çocuklarımız için gelenekselleşen 3. çocuk şenliğimize büyük küçük her yaş grubundan katılımcılar ilgi gösterdi.

Çocuklarımızın hayallerine dokunabilmeyi amaçladığımız şenliğimiz,yaşı ne olursa olsun hayal gücü ölmemiş her yetişkin ve de ebeveyn içinde güzelliklerle dolu anılarla son buldu.

Diğer İçerikler