Kadın Liderliği Gelişim Komitesi öncülüğünde, Ünsped Gelişim Akademizi UGA işbirliği ile, 05 Mayıs 2018 tarihinde Cumartesi günü 09.30-12.30 saatleri arasında Genel Merkez MHÜ Konferans Salonu'nda Profesyonel Koç & Eğitmen Sayın Aslı Kösedağ ile "İş Hayatında Kadın Beyni ve Duygularının Yönetimi" semineri gerçekleşti.

Sayın Kösedağ, kadın ve erkek arasındaki algoritmaları aktarırken, kadının ve erkeğin toplumdaki yeri ve öneminden, her iki cinsin de birbirlerini algılayış yönündeki farklılıklarından ve doğumdan bu yana süren fiziki şartlarından, sosyal statüsünden ve rollerinden bahsetmiştir. Ve bu konuda tüm katılımcılara söz vererek, "İş Hayatında Kadın Beyni ve Duygularının Yönetimi" konusunda temel bir önerge ortaya çıkarılmıştır. 

Sayın Aslı Kösedağ, değişen değil, dönüşen olmamız, geçmişi olduğu gibi arkamızda bırakmamız, önce dinleyip sonra konuşmamız, yüklerimizden kurtulmamız ve kendimize güvenmemiz gerektiğini ileterek, yaşadıklarımızla, yorumladıklarımızın farklı olduğunu, ne yaratırsak onu yaşayacağımızı, korku ve endişeyi güçlendirmek yerine neye hayat verdiğimize bakarak mutlu olacağımızın altını çizmişlerdir.