ÜNSPED SPOR VE KÜLTÜR KULÜBÜ

ÜNSPED Spor ve Kültür Kulübü 2003 yılında Sayın Haluk Ündeğer tarafından kurulmuştur. Dönemin Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Sayın Mehmet Ali Şahin’in değerli iştirakleriyle açılışı yapılan kulübümüz, o dönemde Milli Eğitim Bakanlığına devredilmiş, ancak çeşitli sebeplerle işletilemediği için işletmesi tarafımızdan bakanlığın onayıyla devralınmıştır. O günden bu yana konusunda uzman eğitmen ve antrenör kadrosuyla hizmet veren kulübümüz, her geçen gün başarısını geliştirmekte, topluma yararlı sporcu, antrenör ama her şeyden önce, topluma yararlı bireyler yetiştirmektedir.

  • Yeteneklerinizi Geliştiren Yolculuk sloganıyla çalışmalarını sürdüren ÜNSPED Spor Ve Kültür Kulübü çocuklara yeni bir yaşam alanı sunmuştur. Çalışmalarımızdaki en büyük amaç; çocuklarımızın çıkmış olduğu bu yolculukta, onlara, sorumluluk, disiplin, özgüven, sorgulayan, birlikte üretme gücünü ve en önemlisi baskı altında hızlı karar verebilme yetisi kazandırmaktır. Bu yolculuk kendini bulma yolculuğudur.
  • Kulübümüz Voleybol, Basketbol, Masa Tenisi, Satranç olmak üzere 4 branşta Ulusal Liglerde mücadele etmektedir.

Kulübümüzün Organize ettiği yaz/kış spor okullarında ;

Voleybol, basketbol, masa tenisi, bale, halk oyunları ve modern dans, tiyatro, yaratıcı drama–psiko drama, jimnastik, aikido – kick boks, tekwondo, Jimcimeler (Jimnastik –bale), yüzme pilates – zumba, İngilizce, satranç, keman, piyano, saz ve kanun koro çalışmaları, yaşam becerileri atölyesi dallarında eğitim verilmektedir. Ayrıca yetişkinlerle yüzme, dans, tiyatro ve enstrüman, koro çalışmaları yapılmaktadır.

Devamı...