17.07.2018 tarihinde UGM Genel Merkez MHÜ Konferans Salonu’nda ilki gerçekleşen eğitimimiz, 24 Temmuz ve 07 Ağustos’ta eğitimlerin tekrarı ile son buldu. Genel Merkez başta olmak üzere Bölge ve Şube çalışanlarımızın da canlı yayından bağlanarak dahil olduğu eğitimde, sosyal medyanın tüm kullanım kuralları aktarıldı. 

Bir ÜNSPED çalışanı olarak profesyonel hizmetimiz gereği her platformda itibarımızı en üst düzeyde tutmamız gerekir diyerek sözlerine başlayan Av. Hakan YALÇINKAYA, sosyal medya ve internet kullanımına dair sorumluluklarımızı bizler ile paylaştı. 

UGM yönetici ve çalışanlarının, iş yapım kurallarımız gereği internet ortamında veya sosyal medya üzerinde paylaşım yaparken, UGM şirketini, markasını ve UGM ile ilişiği bulunan tüm ortakları, kişileri, paydaşları ve tedarikçileri temsil ettiğini unutmaması gerektiğini hatırlattı. Hak, saygınlık, özgürlük ilkelerine dikkat ederek, sosyal medya üzerinden şirketimiz ve şirketimizle ilişiği bulunan kişi veya kişiler hakkında yapılan her türlü olumsuz ifadeyi içeren haber, görsel paylaşım ve metinleri, şirket yöneticilerimize bildirmemiz gerektiğinin altını çizdi ve bunun hepimizin ortak sorumluluğu olduğunu iletti.