İşe Alım ve Oryantasyon

Amacımız; adayların bilgi beceri ve yetkinliklerini sorgulayarak, niteliklerine uygun doğru işe yerleştirilmelerini sağlamaktır. Bu doğrultuda, Ünsped'e başvuran adaylarda temel şart olarak açık pozisyonlarımıza eğitim düzeyleri, yetkinlikleri, yabancı dil düzeyleri, teknik bilgi seviyeleri ve pozisyonla ilgili tecrübeleri dikkate alınarak değerlendirme yapılır.

Tüm bu değerlendirmeler neticesinde, uygun bulunan aday / adaylara iş teklifimiz iletilir. İşe yeni başlayan çalışanlarımız, başladıkları gün şirketimizin tarihçesi, organizasyonu, hizmetleri, Ünsped'in değerleri ve iş yapış biçimleri ile ilgili hazırlanmış oryantasyon programını tamamlarlar.

Ünsped'deki açık pozisyonları görmek ve başvuru yapmak için Kariyer.net portalını da kullanabilirsiniz.

Ulaşım

Tüm çalışanlarımıza ulaşım imkanı sağlarız.

Yemek

Çalışanlarımıza öğle yemek saatimizde yemekhanemizde servis hizmeti sunulmaktadır.

Sağlık Hizmetleri

Belli bir çalışan sayısının üzerindeki lokasyonlarımızda sağlık konusundaki olası problemlerin çözümü için işyeri hekimi/ hekimleri hizmet vermektedirler.

Serbest Kıyafet Günü

Çalışanlarımız için Cuma günleri Serbest Kıyafet Günü olarak belirlenmiştir.

Sosyal Buluşmalar

İnsan Kaynakları bölümümüz yıl boyunca Ünsped çalışanları ve ailelerini bir araya getirme amaçlı etkinlikler düzenler. Tiyatro, spor turnuvaları, yurt içi geziler, konser ve gösteriler, dans, yılbaşı partisi bu etkinlikler arasında yer alır.