6 - 8 Mayıs 2016 tarihleri arasında Ünsped Sosyal Sorumluluk Komitesi öncülüğünde gerçekleşen Karaman Gezisi’ne CFO’ muz Sayın Celalettin Güleryüz, Satın Alma ve İdari İşler Müdürümüz Sayın Özgür Sayın ve Ünsped Sosyal Sorumluluk Komitesi Başkanı Sayın Füsun Özcan Emir, komite üyeleri ile bazı şube yöneticilerimiz ve çalışanlarımız dahil oldular. Yeni açılan Konya şubemiz ile beraber faaliyet etki alanlarını Anadolu'nun bağrına götüren komitemiz, Anadolu' ya yapılan bu ziyaret ve organizasyonlarla hem yöre halkının yaşamlarını, kültürlerini yerinde yaşayarak öğreniyor, hem de yöre halkıyla iletişim bağı kurarak organizasyonlar çerçevesinde anlamlı günlerin farkındalığını yaratarak bilinçlendirme çalışmalarında bulunuyor.

Karaman iline gezi kapsamında, Karaman Valisi Sayın Murat Koca, Ayrancı Kaymakamı Sayın Fatih Kaşıkcı ve Bölge Milletvekillerinin de katılım gösterdiği 7 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşen 17. Ayrancı Geleneksel Hıdırellez Şenliği’ne, katılan Ünsped Sosyal Sorumluk Komitesi, etkinliğe katılan tüm kadınlara karanfil dağıttı, havlu ve şaldan oluşan hediye paketlerini takdim etti. Çocuklarında unutulmadığı etkinlikte, çocuklara da balon ve oyuncaklar verildi.

Etkinlik sonrası, Ünsped Tarım ve Hayvancılık A.Ş’ de çalışan kadın çalışanlarımızda, çalışma ortamlarında ziyaret edilerek anneler günü kutlandı, hediyeleri verildi. Çiftliğin gezildiği, çevre köylerin ziyaret edildiği gezide bol bol hatıra fotoğrafları çekildi.

Yönetici ve çalışanlarımız Karaman Gezisi ile temiz havada, huzur verici, doğayla iç içe hafta sonu tatilini geçirmekten yöredekilerle güzel dostluk bağı oluşturmaktan dolayı mutlu olarak İstanbul’a geri döndüler.