Yöneticilerimizin birbirlerini dinlemelerini, bilgilerini paylaşmalarını, yapıcı geri bildirim alma ve verme suretiyle olumlu değişiklikler elde etmelerini ve karşılıklı güven oluşturmalarını sağlayan Yönetim Takımı toplantımızın 2018 yılı ilk toplantısını, 31 Mart 2018 tarihinde Ünsped Gümrük Müşavirliği Genel Merkezi MHÜ Konferans Salonu’nda Genel Merkez ve Bölgelerimizden yöneticilerimizin katılımıyla 09.30 - 17.00 saatleri arasında gerçekleştirmiş bulunmaktayız. 

Yapılan çalışmalar göstermiştir ki, takımlar bireylerin performansını artırmakta ve onları yaptıkları işlerde başarılı kılmaktadır. Özellikle bireylerin yaptıkları işler birkaç yeteneği gerektiriyor, karar verme ve deneyim istiyorsa takım çalışmaları bireyleri daha başarılı yapmaktadır.

Etkinliğimizde açılış konuşmasını gerçekleştiren Hissedarımız Sayın Yusuf Bulut ÖZTÜRK, birlik ve beraberliğin öneminden, işimize odaklanmanın gerekliliğinden bahsederken Kurucu Başkanımız Sayın Haluk ÜNDEĞER, ticaret hayatında yada yaşamda ana kuralın dürüstlük olduğunu, bir şeyleri yaparken bilinçli hareket etmemiz gerektiğini, profesyonel olmanın gelir yönetimi gerektirdiğinin altını çizmişlerdir. Rekabetin, devamlı arkasında durulacak, bize güç katacak, kendi durumumuzu görmemizi sağlayacak bir güç olduğunu ve de teşvik edilmesi gerekliliğini de iletmişlerdir. 

Toplantımızda, Kurumsal İletişim ve Kamu İlişkileri, Bilgi Teknolojileri ve de Süreç ve Yazılım Geliştirme Departmanı faaliyetlerini anlatır sunumlarını yaparken, UGM Anadolu Yakası, Ankara, Çukurova ve Güney Marmara Bölge Müdürlerimiz de yılın ilk çeyreğini değerlendirdiler.

Hissedarımız ve Genel Müdür Vekili Sayın Yusuf Bulut Öztürk ile CEO'muz Sayın Dr. Hakan Çınar'ın moderatörlüğünü yaptığını  son oturumun konukları ise şirketimiz Genel Müdür Yardımcıları Sayın Bülent ERYILMAZ, Sayın Orhan KIRALİ ve  de Sayın Önder YILDIRIM'dı. "İş Operasyonlarımızı Nasıl Daha İyi Yapmalıyız" konusunun masaya yatırıldığı ve interaktif geçen bu bölüm sonrasında, organizasyonumuz kokteyl ile son buldu.