20.11.2018 tarihinde Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. Genel Merkez'de düzenlenen ÜNSPED Gençlik Zirvesi,  Türkiye’nin farklı Üniversiteleri'nden gelen toplamda 56 öğrencinin katılımı ile gerçekleşti.

Büyüyen ve gelişen Türkiye Cumhuriyeti’nin sahip olduğu en değerli sermayenin gençlik olduğu bilinci ile organizasyonumuz, gençlerin yenilikçi bir bakış açısıyla iş dünyasına adım atmaları ve girişimcilik felsefesini benimsemeleri konusuna katkı sağlamayı amaçlayarak hazırlandı.

Değişim ve dönüşümün her geçen gün daha da hızlandığı günümüz dünyasına gençlerin, iş dünyasına hazır olmaları için sadece okulda verilen eğitimlerle yetinmemeleri, aynı zamanda yaşam becerileri ve adaptasyon yetkinliklerinin de geliştirilmesi gerekiyor.  

“Çalışan Markası” ,“Kendini Keşfet Kariyerini Yönet”, ''Özgeçmiş Teknikleri ve Mülakat Canlandırma”, “Hedef Belirleme”,“Profesyonel Hayat''  ve “Girişimcilik” ana başlıklarında UGM Kurucu Başkanı Haluk ÜNDEĞER, UGM Hissedarı Yusuf Bulut ÖZTÜRK, UGM Yönetim Kurulu Başkanı Gürbüz HOCAOĞLU, Kadın Girişimci ve Yatırımcı  Münteha ADALI, İşadamı, Islak Mendilin Mucidi  Ataman ÖZBAY, Eğitim Uzmanı, Yazar Devrim ERSÖZ, Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr.  Ercan GEGEZ, Paket Taxi Kurucu Ortağı  Raşit Emir SUER,  UGM CEO'su Dr. Hakan ÇINAR, Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat KOLBAŞI , UGM CFO'su Celalettin GÜLERYÜZ, UGM İthalat Genel Müdür Yardımcısı Orhan KIRALİ konuşmalarını gerçekleştirdiler.

Ünsped Gençlik Zirvesi’ndeki konuşmacılardan ilham alarak kariyer yolculuklarını yeniden şekillendiren öğrenciler, merak ettikleri soruları konuşmacı misafirlerimize yönelttiler. 

 Zirvede, Down Sendromlular Derneği ve Mehmetefendi Kahvecisi de açtıkları stand ile yerlerini aldı.