16 Mart 2018 Cumartesi günü Bursa Mudanya'da Montania Special Class Hotel'de 10.00-13.00 saatleri arasında Güney Marmara Bölge Müdürlüğümüz, Bursa, Gemlik,Eskişehir,Kütahya, Yalova Şube yönetici ve çalışanlarımız, 2018 yılına ait kıdem sertifika ve plaketlerinin takdim edildiği organizasyona kahvaltı ile başladı. 

Ev sahipliğini Güney Marmara Bölge Müdürümüz Sayın Serdar Sevgi'nin yaptığı etkinlik,  Hissedarımız Sayın Yusuf Bulut Öztürk'ün açılış konuşması ile başladı.Organizasyonumuza, Yönetim ve İcra Kurulu Kurulu Üyeleri ile birçok yönetici ve çalışanımız da İstanbul'dan dahil oldu. 

Güney Marmara Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şube çalışanlarımıza, 2018 yılına ait kıdem sertifika ve plaketleri tören eşliğinde takdim edildi.Şirketimizde geçen zamanda büyüme ve gelişmemize katkı sağlamış kıdem plaketlerini alan tüm çalışma arkadaşlarımıza özverili çalışmaları için teşekkür edildi. 

Toplu çekilen fotoğraflar sonrasında organizasyonumuz, kıdem plaketlerini alan çalışanlarımızın Ünsped anılarının paylaşması ile son buldu.