Ege Bölgemizin Geleneksel Kahvaltı Organizasyonu, 7 Mayıs 2016 Cumartesi günü 10.00 - 13.30 saatleri arasında Boğaziçi Restaurant'ta gerçekleşti. Ev sahipliğini Genel Müdür Yardımcımız Sayın Özlem Sarıbaş'ın yaptığı kahvaltı organizasyonuna yaklaşık 160 kişi katıldı.

Aynı zamanda İzmir Şubemizin açılışının 10. yılına denk gelen kahvaltı organizasyonuna, Ege Bölge Şubelerimiz (Denizli Şube, Aliağa Şube, Adnan Menderes Şube, ESBAŞ Şube, Manisa Şube ve Antalya Şube), UGM yöneticileri ve çalışanlarımızla, Hissedarımız Sayın Yusuf Bulut Öztürk , CEO Sayın Dr. Hakan Çınar, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gürbüz Hocaoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mustafa Sağdıç, Teknik Düzenlemeler Koordinatörü Sayın Sabri Hüsrev ve Gümrük Müşaviri Sayın Mustafa Kılınç katılarak bir arada keyifli bir kahvaltı yaptılar.

İzmir Şubemize yeni katılan çalışma arkadaşlarımızın da söz aldığı organizasyonda, yöneticilerimizce birlik, beraberlik ve takım ruhu mesajları verildi. Konuşmaların ardından Hissedarımız Sayın Yusuf Bulut Öztürk tarafından 5. ve 10. senesini dolduran çalışanlarımıza kıdem sertifikaları ve kıdem plaketleri verildi.

Kahvaltı sonunda hep birlikte coşkuyla kesilen 10. yıl kutlama pastasının ikramının ardından organizasyon son buldu.