Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi ile İnsan Kaynakları Departmanı işbirliğiyle Polonezköy ve Edirne gezilerinin ardından 3. sü gerçekleşen “Biz Bir Takımız” gezisi,  

3 Eylül 2016 Cumartesi günü, Göksu ve Yeşilçay  Nehirlerini buluşturan yemyeşil doğasıyla ve tertemiz havasıyla meşhur bir doğa harikası olan Ağva’ ya gerçekleşti.

“Biz Bir Takımız” gezisinin mottosu;  birliktelik duygusunu geliştirmek, takım ruhunu ve sinerjisini yaratmak, dostlukları pekiştirmek ve birlikte hareket ederek sosyalleşmekti.  Biz Bir Takımız Gezisi, Beykoz'da bulunan Cumhuriyet Köyü’nde Ayşe Teyze Restaurant'ta alınan serpme kahvaltı ile başladı. Yaklaşık 50 kişinin katılımıyla gerçekleşen gezi, Cumhuriyet Köyü'nden Ağva’ ya  gidilip  burada Hanife Teyze’nin meşhur sebzeli gözlemelerinin yanında çaylar yudumlanarak devam etti. Ardından Ağva'da bulunan Aşıklar Yolu'nda yürüyüş yapıldı. Yürüyüşün bitiminde Ağva Çarşı'sından alışveriş edildi. Göksu Nehri’ndeki tekne turuyla bol bol  fotoğraf çeken katılımcılar, tekne turu sonunda öğle yemeğinde balık menünün yenilmesinin ardından İstanbul’a dönüş yoluna geçtiler. Keyifli, sohbetlerle geçen yolculukla 3. sü düzenlenen Biz Bir Takımız gezisinin sonunda tüm katılımcılar İstanbul’a mutlu olarak güzel anılarla döndüler.