Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi, İnsan Kaynakları Departmanı  işbirliğiyle 9 Nisan 2016 Cumartesi günü 45 kişiyle, 2. gerçekleşen “Biz Bir Takımız” gezisi tarihte Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış eşsiz mimarisiyle büyüleyen şehir; Edirne’ ye oldu.

Edirne gezisiyle Ünsped Gümrük Müşavirliği Genel Merkez çalışanları, Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy ve Edirne şube çalışanlarıyla bir araya geldiler.  Limon Kafe’ de köy kahvaltısıyla başlayan gezide, profesyonel bir tur rehberi gözetiminde Lozan Barış Anıtı, Meriç Nehri Köprüsü, Karaağaç, Uzunköprü Mahalleri, Mimar Sinan’ın Ustalık dönemi eseri olan Selimiye Camii, Yunanistan sınır kapısı olan Pazarkule ve Bulgaristan sınır kapısı olan Kapıkule Gümrük Kapıları görüldü.

Öğle yemeğinde Edirne mutfağına ait meşhur Edirne tava ciğeri şehir merkezindeki Ortakapı Restaurant’ ta yenerek, yemeğin ardından günün anısına Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gürbüz Hocaoğlu Bey, CFO Sayın Celalettin Güleryüz Bey, İnsan Kaynakları Müdürü Sayın Fazilet Patır Hanım ile Çalışan İletişimi ve İş yeri Mutluluğu Komitesi Başkanı Pınar Bozkuş Hanım tarafından pasta kesildi.

Bol bol yöresel ürün alışverişinin yapıldığı, fotoğrafların çekildiği gezide; arkadaşlık, paylaşım, takım ruhunu geliştirmek var olan dostlukları pekiştirmek ve merkez dışı şubelerde çalışanlarla tanışmak, dostluk kurmak amacı ön plandaydı.

İstanbul’a herkes mutlu olarak bir daha ki gezide buluşmak üzere ayrıldı.