7. Yönetim Takımı Toplantımız, 18 Mart 2017 tarihinde Ünsped Gümrük Müşavirliği Genel Merkezi MHÜ Konferans Salonu’nda Genel Merkez ve Bölgelerimizden yöneticilerimizin katılımıyla 09.30 - 17.30 saatleri arasında gerçekleşti.

Sunuculuğunu Eğitim Uzmanı Sayın Derya AYDIN’ın yaptığı toplantıda, İSG Bilgilendirmesini A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Sayın Birol DİZMAN yaptıktan sonra sırasıyla yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın sunumlarına yer verildi.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Hissedarımız Sayın Yusuf Bulut ÖZTÜRK birlik ve beraberliğin öneminden, işimize odaklanmanın gerekliliğinden bahsederken Kurucu Başkanımız Sayın Haluk ÜNDEĞER, işlerimizde planlanarak, bütçelenerek harekete geçmenin, gayret göstermenin, çabalamanın ve  işe karşı heyecan duymanın önemine dikkat çekti.

Toplantımızda, sırasıyla sunum yapanlar arasında; Teknolojiden Son Yenilikler sunumlarıyla Süreç Geliştirme Uzmanı Sayın Begüm ÖZTÜRK,   Ölçümleme / Değerlendirme ve Takip Çalışmaları / Mobil İş Takip Uygulamaları sunumlarıyla Yazılım ve Uygulama Geliştirme Uzmanı Sayın Ali Rıza KARACA ve Süreç Geliştirme Uzmanı Sayın Melike VELİ, Kurul ve Komitelerimize İlişkin Mevcut Durum ve İşleyiş Hakkında Bilgilendirmeleriyle Standart Dokümantasyon Uzmanı Sayın Özlem BAŞARAN yer aldı.

Son oturumda ise Genel Müdür Yardımcılarımız, Sayın Orhan KIRALİ, Sayın Ümit BÜYÜKKOYUNCU ve Bölgelerimizden Yöneticilerimiz iş süreçleri hakkında katılımcılara bilgi paylaşımında bulundular.

CEO’muz Sayın Dr. Hakan ÇINAR’ın ve Hissedarımız Sayın Yusuf Bulut ÖZTÜRK’ün kapanış konuşmalarıyla tamamlanan 7. Yönetim Takımı Toplantımız, tüm katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür edilerek son buldu.