2014 yılından bu yana 5. si, 2016 yılı içerisinde de 2. si düzenlenen Yönetim Takımı Toplantısı 4 Haziran 2016 Cumartesi günü gerçekleşti. Açılış konuşmasını Hissedarımız Sayın Yusuf Bulut Öztürk'ün gerçekleştirdiği toplantıya CEO Sayın Dr.Hakan Çınar, Genel Müdür Sayın Cüneyt Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gürbüz Hocaoğlu ve CFO Sayın Celalettin Güleryüz ile departman ve şube yöneticilerimiz katılım gösterdiler.

Toplantı, İnsan Kaynakları Müdürü Sayın Fazilet Patır’ın toplantı prosedürünü uygulaması ile başladı. Yazılım Müdürü Sayın Mustafa Gülücü ve Yazılım Uygulama Uzmanı Sayın Murat Yüksel'in birlikte hazırladıkları UGM İntranet, Kurumsal Müşteri Portalı, Management Dashboard (BI) ve UGM Portal başlıklarının ele alındığı Teknoloji Sunumu'nun ardından yöneticiler bir arada öğle yemeği yediler.

2 Oturumdan oluşan Yönetim Takımı Toplantısı'nın öğleden sonraki kısmında Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gürbüz Hocaoğlu, "Hatalar, Cezalar ve Önlemler konulu sunumlarını katılımcılarla paylaştılar. Ardından Müşteri İlişkileri Müdürü Sayın Sabriye Öksüz'ün Müşteri Şikayetleri konulu aktarımı gerçekleşti. Müşteri Kabul Prosesleri ve Etkin İletişim konularına da yer verilen toplantı, soru-cevap ve katılımcıların görüşlerine yer verilerek devam etti.