Yöneticilerimizin, çalışanlarımızın ve de konuklarımızın yoğun ilgi gösterdiği 38. Geleneksel Yıl Sonu Değerlendirme Toplantımız, 21 Aralık 2019 tarihinde Altınbaş Üniversitesi Fatma Altınbaş Konferans Salonu'nda gerçekleşti.

09.00-16.00 saatleri arasında Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan ''Yıl Sonu Toplantımız''ın teması “Paylaşıyoruz” du. Ünsped Politika Kitabımızdan ‘Ünsped Adına Karşı Sorumluluklarımız’ başlıklı ilkenin okunmasının ardından Kurucu Başkanımız Sayın Haluk ÜNDEĞER'in ve Şirket Ortağımız Sayın Yusuf Bulut ÖZTÜRK'ün açılış konuşmaları ile Değerlendirme Toplantımız başladı. 

2019’da ne yaptık? 2020’de ne yapacağız? Sorularına cevap bulduğumuz organizasyonumuzda, Blockchain'i, Dijitalleşmeyi, Sürdürülebilirliği, Şeffaflığı, Hesap Verebilirliği, Sorumluluğu ve Etikliği vurguladık. İç iletişime katkı sağlayan bu toplantımızda,  Mali Bilgilendirme Tablolarımız ve Şirket Stratejilerimiz konu başlığı altında gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizi, gelişmeleri ve değişimleri katılımcılar ile paylaştık. 

Şirket Farkındalık Ödüllerinin sahiplerini bulduğu Yıl Sonu Değerlendirme Toplantımızda 2019 yılı faaliyetlerimizi anlatır videolarımız katılımcılar ile paylaşıldı. 

Genel Müdürümüz, Genel Müdür Yardımcılarımız ve Koordinatörlerimizin katılımı ile gerçekleşen interaktif bölümün ardından toplantımız, Şirket Ortağımız Sayın Yusuf Bulut Öztürk’ ün katılımcılara ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkürlerini ileten kapanış konuşmaları ile sona erdi.