Yöneticilerimizin, çalışanlarımızın ve de konuklarımızın yoğun ilgi gösterdiği 37. Geleneksel Yılsonu Değerlendirme Toplantımız, 22 Aralık 2018 tarihinde Zeytinburnu Belediyesi Kazlıçeşme Sosyal Tesisleri Akdeniz Fuaye Salonu'nda Zeytinburnu Belediye Başkanımız Sayın Murat AYDIN'ın katılımı ile  gerçekleşti.

09.00-14.00 saatleri arasında Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan yılsonu buluşmamızın teması “Kurul ve Komitemiz” di. Ünsped Politika Kitabımızdan ‘Ünsped Adına Karşı Sorumluluklarımız’ başlıklı ilkenin okunmasının ardından Hissedarımız Sayın Yusuf Bulut ÖZTÜRK ile Kurucu Başkanımız Sayın Haluk ÜNDEĞER'in açılış konuşmaları ile Değerlendirme Toplantımız başladı. 

2018’de ne yaptık? 2019’da ne yapacağız? Sorularına cevap bulduğumuz organizasyonumuzda, Katılımcı Yönetim Anlayışını, Kurul ve Komitelerimizi, Sürdürülebilirliği, Şeffaflığı, Hesap Verebilirliği, Sorumluluğu ve Etikliği vurguladık. İç iletişime katkı sağlayan bu toplantımızda,  Müşteri Analizi, Performans Yönetimi, Finansal Tablolar, Stratejilerimiz, Yatırımlarımız ve Risk Profilimiz , Müşteri Çalışma Portalı ve Bilgi Teknolojileri alanında 2017 yılında değerlendirdiğimiz tüm faaliyetlerimizi, gelişmeleri ve değişimleri katılımcılar ile paylaştık. 

Hissedar Farkındalık Ödüllerinin sahiplerini bulduğu Yılsonu Değerlendirme Toplantımızda katılımcı yönetim anlayışını destekleyen kurul ve komitelerimizin felsefe ve amaçlarını anlatır videolarımız katılımcılar ile paylaşıldı. 

CEO'muz ve Genel Müdürlerimizin katılımı ile gerçekleşen interaktif bölümün ardından toplantımız, Kurucu Başkanımız Sayın Haluk ÜNDEĞER ve Hissedarımız Sayın Yusuf Bulut Öztürk’ ün katılımcılara ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkürlerini ileten kapanış konuşmaları ve 2019 yılının sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi temennileri ile sona erdi.