Başta Savunma Sanayi Müsteşarlığı ve Savunma ve Havacılık Sanayi İmalatçılar Derneği (SASAD) olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından desteklenen ve 100 den fazla katılımcı ile ulusal ve uluslararası alanda Savunma Sanayi sektörünün üst düzey yönetici ve işadamlarını bir araya getiren, 2'nci Uluslararası Savunma Sanayi Yeni Yatırımlar Ve İnovasyon Konferansı 21 Ekim 2015 tarihinde Ankara'da gerçekleşti. Milli Savunma Bakanlığı, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Türk Silahlı Kuvvetlerinin ilgili birimlerinin de katıldığı konferans, sektör tarafından önemle takip edildi.

Konferansa konuşmacı olarak davet edilen CEO'muz Dr.Hakan ÇINAR Bey, Dış Ticaret, Gümrükleme ve Mevzuat Uygulamaları üzerine paylaşım ve değerlendirmelerde bulunmuştur. Şirketimiz Savunma ve Havacılık Koordinatörü Hayri ESEN Bey, Projeler Koordinatörü Murat CANAY Bey, Ankara Şube Müdürü Tahir Birol CONKA Bey'de ilgili organizasyona iştirak etmişlerdir.

Savunma Sanayi sektörünü yurtiçi ve yurtdışı etkinliklerde takip eden, sektörün dinamiklerini ve hassasiyetlerini bilerek çözümler üreten Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. her zaman olduğu gibi savunma sanayine yönelik hizmetlerde de yeniliklerin öncüsü olmaya devam edecektir.