Logo_main
ARA
Çalışan İletişimi

Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi “Sağlıklı İletişimin Temelini Sevgi, Saygı ve Samimiyet Oluşturur” Konusuna Dikkat Çekti

 

Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 21.02.2018 Çarşamba günü 12:00-13:00 saatleri aralığında UGM, MHÜ Konferans Salonu’nda “Sağlıklı İletişimin Temelini Sevgi, Saygı ve Samimiyet Oluşturur” konusunu işlemek üzere Vapurda Çay Simit Sohbet“  TV programının yapımcısı ve sunucusu, Ömer Medya” ve “Paradiso Film Prodüksiyon” Kurucusu  Sayın  Ömer ÖZTÜRK’ü misafir ettik.

 

Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi “Etkili İletişim için Empati”  Konusuna Dikkat Çekti

 

Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 14.02.2018 Çarşamba günü 12:00-13:00 saatleri aralığında UGM, MHÜ Konferans Salonu’nda “Etkili İletişim için Empati” konusunu işlemek üzere Yönetici – Takım Koçu, Eğitmen, Duygusal Zeka ve Beden Dili – Mikro İfadeler Uzmanı Sayın Erdem ERCAN’ı misafir ettik.

 

 

 

Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi Öncülüğünde 6. Biz Bir Takımız Gezisi Gerçekleşti

Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi, 10 Şubat 2018 Cumartesi günü 6. Biz Bir Takımız Gezisi gerçekleşti. Gezi kapsamında; Çatladıkapı Sosyal Tesisleri'nde yapılan toplu kahvaltı sonrasında tarihi, turistik, kültürel, mimari, yerel açıdan birçok öğe barındıran Sultanahmet lokasyonu gezildi.

 

"Mutlu Yakanın Çalışma Duruşlarının Ergonomik Analizleri " Konusunu İşlemek Üzere Prof. Dr. Sayın Mehmet ÜNAL Misafirimiz Oldu

Ünsped Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 13.12.2017 Çarşamba günü 12.30-13.30 saat aralığında UGM, MHÜ Konferans Salonu’nda "Mutlu Yakanın Çalışma Duruşlarının Ergonomik Analizleri "konusunu işlemek üzere Prof. Dr. Sayın Mehmet ÜNAL misafirimiz oldu. 

 

Kişisel Gelişim Eğitmeni Sayın Ümit Hakan BOZKURT ile ‘Güçlü İletişimde Altın Kural: Samimiyet ve Hitaptır’ Konusunu Ele Aldık

Ünsped Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 08.11.2017 Çarşamba günü 12.30-13.30 saat aralığında UGM, MHÜ Konferans Salonu’nda " Güçlü İletişimde Altın Kural: Samimiyet ve Hitaptır "konusunu işlemek Kişisel Gelişim Eğitmeni Sayın Ümit Hakan BOZKURT misafirimiz oldu.

 

Aydınlatma Buluşmaları Kapsamında Emekli Albay Sayın Yusuf Bilgin, Başarı ve Mutluluk için Kilit Nokta: İletişim Konulu Seminerimizde Konuşmacı Oldu

Ünsped Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 01.11.2017 Çarşamba günü 12.30-13.30 saat aralığında UGM, MHÜ Konferans Salonu’nda ‘Başarı ve Mutluluk için Kilit Nokta: İletişim’ konusunu işlemek üzere Emekli Albay Sayın Yusuf Bilgin misafirimiz oldu.

 

 

Aydınlatma Buluşmaları Kapsamında Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kemal Şahin, Çalışan İletişimi ve Birlikte İş Yapma Ruhu Konulu Seminerimizde Konuşmacı Oldu

Ünsped Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 25.10.2017 Çarşamba günü 12.30-13.30 saat aralığında UGM, MHÜ Konferans Salonu’nda ‘Çalışan İletişimi ve Birlikte İş Yapma Ruhu’ konusunu işlemek üzere Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kemal Şahin misafirimiz oldu.

 

 

 

"Çalışan İletişimi ve Mutluluğunda Liderliğin Önemi" Temalı Aydınlatma Buluşmamız Gerçekleşti

Ünsped Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 06 Eylül 2017 Çarşamba günü 12:30-13:30 saat aralığında UGM, MHÜ Konferans Salonu’nda "Çalışan İletişimi ve Mutluluğunda Liderliğin Önemi" konusunu işlemek üzere Psikolog, Koç ve Mentör olarak görev yapmış, 22 yıllık İnsan Kaynakları gurusu olan Sayın Emine Başdağ misafirimiz oldu. Liderin ajandası başlıklı sunumlarında dünyada trendlerden, farklı kuşakların beklentilerinden, organizasyonların çalışma şekillerine karşı Y kuşağının beklentilerinden, değişen dünyada organizasyon ve çalışma modellerinden bahseden Sayın Başdağ, yeni dünyada liderlerin vizyon yaratmak,organizasyon kurmak, inovasyonla büyümek ve sonuç odaklılık  gibi sorumluluklarının öneminden bahsettiler.

 

 

Aydınlatma Buluşmalarımızda "Robotlar İşimizi Elimizden Alabilirler mi? Bilimkurgu Dünyasından Günümüz Gerçekliğine Bir Bakış" Temasına Dikkat Çektik

28  Haziran 2017 tarihinde  Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi, Aydınlatma Buluşmaları kapsamında  "Robotlar İşimizi Elimizden Alabilirler mi? Bilimkurgu Dünyasından Günümüz Gerçekliğine Bir Bakış" konusunu,  Kemerburgaz Üniversitesi İ.İ.B. Fakültesi Uluslararası Lojistik Yönetimi Bölümü’nden Prof. Dr. Haluk LEVENT ile işledi. 

 

 

 

İş'te Mutluluk Konusunu LC Waikiki Firması Çalışan İlişkileri ve İç İletişim Müdürü Sayın Ayşe Eralp' den Dinledik

Ünsped Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde UGA Öğle Sohbetleri kapsamında 26 Nisan 2017 Çarşamba günü Ünsped Gümrük Müşavirliği Genel Merkezi MHÜ Konferans Salonu’nda "İş’te Mutluluk 2" konulu seminer gerçekleşti. “İş’te Mutluluk” konulu seminere müşterimiz LC Waikiki Firması Çalışan İlişkileri ve İç İletişim Müdürü Sayın Ayşe Eralp konuşmacı olarak katılım gösterdiler.

 

Dostluğumuzun Pekiştiği 5. Biz Bir Takımız Gezisi; Pınarlar Beldesi Maşukiye'ye Oldu

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde 15 Nisan 2017 Cumartesi günü "5. Biz Bir Takımız Gezisi"  Pınarlar Beldesi, Şelaleleriyle meşhur eşsiz doğaya sahip Maşukiye'ye gerçekleştirildi. 5. kez düzenlenen Biz Bir Takımız Gezisi kapsamında Maşukiye'de serpme köy kahvaltısı ile başlayan gezimiz, sonrasında Sapanca Gölü'ne doğru hareket ederek  kaynağını dağlardan gelen kar suları ile Derbent Deresi'nden alan Sapanca Gölü'nün çevresindeki yürüyüş ve fotoğraf çekimleri ile devam etti. 

 

 Biz Bir Takımız Gezisi; Eski Bir Balıkçı Köyü Olan Anadoluhisarı Semti'ne Gerçekleşti

Ünsped Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi ile İnsan Kaynakları Departmanı işbirliğiyle 18 Şubat 2017 Cumartesi günü Biz Bir Takımız Gezilerinden 4. sü, 2017 senesinin ise ilk gezisi İstanbul'da eski bir balıkçı köyü olan Anadoluhisarı semtine gerçekleştirildi.

 

Yeni Yılda Tatlı Kurabiyelerin İkramı İle Mutlu Olduk

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde tedarikçimiz Ulusal Yemek tarafından Ünsped Gümrük Müşavirliği Genel Merkez personeline ikram edilen tatlı kurabiyelerin paylaşımı yapıldı. 30 Aralık 2016 Cuma günü, yılın son çalışma günü olması sebebiyle Genel Merkez’de tüm çalışanlarımıza tatlı kurabiye ikramı gerçekleşti.

 

Sayın Turgay Kıran ile Güçlü Bir Takım Nasıl Olunur Konusunu Konuştuk

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde UGA Öğle Sohbetleri kapsamında 25 Ağustos 2016 tarihinde Genel Merkez MHÜ Konferans Salonu'nda "Güçlü Bir Takım Olmak" konulu seminer İş Adamı ve Galatasaray Eski Yöneticisi Sayın Turgay Kıran'ın sunumuyla gerçekleşti. 

 

 Verimli ve Mutlu Çalışanlar Olmak İçin Hobilerin Önemini Öğrendik

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde 21 Temmuz 2016 tarihinde Beyfotoder (Beylikdüzü Fotoğraf Derneği) Yürütme Kurulu Üyesi Sayın Serpil Kütüklü ile Beyfotoder (Beylikdüzü Fotoğraf Derneği) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Eğitim Komisyon Başkanı Sayın Yaşar Selim katılımıyla gerçekleşen "İş ve Sosyal Hayat Dengesi ile Mutlu Olmak" konulu seminerde, iş ve özel yaşantı arasındaki başarılı dengeyi kurarak, hem iş hayatında verimli olabilmenin, hem de özel yaşamda mutluluğu ve huzuru yakalayabilmenin önemine vurgu yapıldı.

 

 

 

İletişim ve Yaratıcı Düşünme Gücüyle İş Hayatında Başarı Konusu Ele Alındı

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde 14 Temmuz 2016 Perşembe günü Marka ve Reklam Danışmanı, Eğitmen Sayın Onur Tuğman tarafından UGA Öğle Sohbetleri kapsamında “İş Hayatında Yaratıcı Düşünceler ve İnovasyonla, İşimize Anlam Katmak, Mutlu Olmak" konulu seminer verildi. 

 

Babalar Gününü Değerli Konuğumuzla Kutladık

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde UGA Öğle Sohbetleri kapsamında 19 Haziran Babalar Günü'ne istinaden  "Bir Baba, Bir Hayat" konulu seminerin konuğu; Milli Güreşçi, İş adamı, Eski Milletvekili ve 7 çocuk babası Sayın Mustafa Dağıstanlı'ydı. 

 

Biz Bir Takımız Gezilerinden 2. si Edirne'ye Düzenlendi

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi, İnsan Kaynakları Departmanı  işbirliğiyle 9 Nisan 2016 Cumartesi günü 45 kişiyle, 2. gerçekleşen “Biz Bir Takımız” gezisi tarihte Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış eşsiz mimarisiyle büyüleyen şehir; Edirne’ ye oldu.

“Her şeye Rağmen Mutluluk” Dedik

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi, UGA Öğle Sohbetleri kapsamında Ünsped Gümrük Müşavirliği Genel Merkezi MHÜ Konferans Salonu’nda 24 Mart 2016 perşembe günü 12.30-13.30 saatleri arasında Ünsped Gelişim Akademisi (UGA) işbirliğiyle Dr. Ebru Nurluoğlu’ nun sunumlarıyla “Herşeye Rağmen Mutluluk” konulu seminerini gerçekleştirdi.  Mutlu olmanın önemi,  kendine değer vermek, kendini geliştirmek konuları ele alındı. Mutluluk gibi soyut bir kavramı somutlaştırmak için birey olarak neler yapabileceğimiz anlatıldı.

 

 Keyifli Bir Pazar Kahvaltısında Polonezköy' deydik

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi, İnsan Kaynakları Departmanı işbirliğiyle 6 Mart 2016 Pazar günü gerçekleşen “Polonezköy Gezisi” nde yöneticiler ve çalışanlar bir arada keyifli bir pazar günü geçirdiler. 

 

 

ANA SAYFA İLETİŞİM SİTE HARİTASI GİZLİLİK POLİTİKASI & KULLANIM KOŞULLARI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI
Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. © 2017. Tüm hakları saklıdır.