Logo_main
Sosyal_Medya_Iconlari Facebook LinkedIn Instagram Twitter Youtube English Türkçe
Çalışan İletişimi
 
 
 
"Bizim Dayanağımızdır Babalarımız"
 

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitemiz, 17 Haziran 2019 tarihinde, geçtiğimiz pazarın Babalar Günü olması münasebeti ile tüm şirket baba ve adaylarına "Bizim Dayanağımızdır Babalarımız" temasını işleyen yazılı masa üstü not tutacaklarını armağan ettiler.

 
Annelerdir Tohumları Yeşerten
 

Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitemiz, 12 Mayıs Pazar günü Anneler Günü olması sebebiyle, UGM Genel Merkezimiz, bölge ve tüm şubelerde çalışan tüm kadınlarımızın bu özel gününü,  tohumlu bitki hediye seti ile kutladı.

 
Ünsped Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi Ramazan Hazırlıklarına Başladı
 

Ünsped Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi, gelenek, örf ve adetlerimizin bir parçası olan lokma döktürme geleneğini,  'Hoşgeldin Ramazan' teması ile birleştirerek hayata geçirdi. Keyifli geçen organizasyonumuza,  Şirket Ortağımız Sayın Yusuf Bulut ÖZTÜRK, Genel Merkez yönetici ve çalışanlarımız da dahil oldular. 

 
Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi Edirne'de ''Yaza Merhaba'' Gezisi Düzenledi
 

Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitemiz, 21.04.2019 tarihinde Pazar günü ''Yaza Merhaba: Edirne Gezisi'' temasıyla çalışanlarımıza motivasyon gezisi düzendi. Karaağaç Bizim Kafe'de kahvaltı ile başlayan gezi, Lozan Anıtı, Gümrük Karakolu, Pazarkule ve Kapıkule Sınır Kapıları, Edirne Selimiye Cami, Arasta Çarşı ziyaretleri sonrasında beraber yenilen öğle yemeği ile son buldu.  

 
Takımdaş Olmanın İletişimdeki Yeri ve Önemi Konulu Seminerimiz Gerçekleşti
 

Aydınlatma Buluşmaları kapsamında, şirketimiz Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi ev sahipliğinde yönetici, eğitimci, konuşmacı Sayın Hakan Türkkuşu "Takımdaş Olmanın İletişimdeki Yeri ve Önemi" konulu sunumlarını gerçekleştirdiler. Takımdaşlık kültürünün; aynı hedefe odaklanmak, takım ruhu içinde yöndeş hareket etmek olduğunu belirten Sayın Türkkuşu, takım üyelerinin birbirlerine karşı hisleri, aynı hedef için bir araya gelme ve bir arada hareket etme konusundaki uyumları, her konuda birbirlerine karşı açık ve dürüst ve de iletişim halinde olmalarının hedefe ulaşmayı kolaylaştırıp, sinerji oluşturacağını, bunun da güvenli bir ortam yaratacağının altını çizdiler. 

 
20 Mart Dünya Mutluluk Gününü ''Çikolatanın Mutluluk Sırrı; Mutlu Çalışanlar'' Mottosu ile Kutladık
 

Çikolata içerdiği biyokimyasallar ile mutlu hissetmemizi sağlayan seratonin hormonunu harekete geçiriyor. Ama insanlar bilinçaltında tatlı yemeyi ödül ve mutluluk kaynağı olarak kodladıklarından ötürü psikolojik etkisi de söz konusu. 

“Tatlı yiyelim tatlı konuşalım der, misafirlerimize sunarız, sevdiklerimize hediye ederiz, canımız mı sıkıldı veya moralimiz mi bozuk? En çabuk aklımıza gelen kurtarıcı olur çikolata… Yani lezzeti kadar hayatımızdaki yeri de çok önemlidir. Hem en sevinçli hem en sıkıntılı anlarımızın ortağı, yoldaşı olur o…” 

Buradan hareketle; 20 Mart Dünya Mutluluk Günü'nde Ünsped Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitemiz, çalışanlarımıza Çikolata Şelalesi konsepti ile ikramda bulundu.

 
''OBJEKTİF İLETİŞİM'' Konulu Fotoğraf Sergimizle Ege Bölge Müdürlüğü'müzdeydik
 

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi, çalışanlarımızın Kültür-Sanat karnesine katkı sağlamaya devam ediyor. ''OBJEKTİF İLETİŞİM'' konulu fotoğraf sergimizi, Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitemiz, 07.03.2019 tarihinde müzik dinletisi eşliğinde bu sefer de Ege Bölge Müdürlüğü'müzde açtı.

 
''OBJEKTİF İLETİŞİM'' Konulu Sergimiz Açıldı
 

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi, çalışanlarımızın Kültür-Sanat karnesine katkı sağlıyor. Kültür ve sanatın üretilmesi, izlenmesi için desteklenmesi gerekiyor. Bir araya gelerek sanatın paylaşılması karşılıklı anlayış ve duyarlılığımızı geliştirdiği gibi, birtakım farklılıkların ve önyargıların da aşılmasını sağlayacaktır. 

 
'Mutluluğun Resmi' Temalı Resim Sergimizin Açılışı Gerçekleşti
 

09.10.2018 tarihinde saat 12:00- 13:00 saatleri arasında Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitemizin öncülüğünde  'Mutluluğun Resmi' temalı resim sergisinin açılışı gerçekleşti. 2 hafta sürecek olan sergiye ilgi yoğundu.

 
‘Ritimlerin Motivasyon ve Performans Üzerindeki Etkileri’ Konulu Aydınlatma Buluşmamız Gerçekleşti
 

12.09.2018 tarihinde Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitemizin öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında Genel Merkezimiz MHÜ Konferans Salonumuzda ‘Ritimlerin Motivasyon ve Performans Üzerindeki Etkileri’ konusunda bilgilendirme yapmak üzere Cep Sahne Perküsyon Grubu’nu ağırladık.

 
İş ve Sosyal Yaşamda Başarı ve Mutluluğun Anahtarı; Duygusal Zeka Konulu Aydınlatma Buluşmamız Gerçekleşti
 

29.08.2018 tarihinde Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitemizin öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında Genel Merkezimiz MHÜ Konferans Salonumuzda ‘İş ve Sosyal Yaşamda Başarı ve Mutluluğun Anahtarı; Duygusal Zeka’ konusunda bilgilendirme yapmak üzere Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Temel Eğitim Bölümü Başkanı Prof. Dr. Sayın Osman SAMANCI’yı davet ettik.

 
Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitemiz, Tüm Çalışanlarımızın Kurban Bayramını Kutladı
 

Bayramlar, hem bireysel hem de toplumsal anlamda insanlığa anlam kazandıran manevi değerlerdir. İnsanlardaki duygu, düşünce, sevinç, söylem ve eylem birliğinin oluşmasına ve ortak yanların gelişmesine büyük katkı sağladığı gibi aynı zamanda da farklılıklar içinde birliği geliştirir, tefrika ve fitneyi önler, ortak değerler etrafında toplumların birleşmesini sağlar. Ve bayramlar "manaların ortaklaştırıldığı", paylaşıldığı ve geliştirildiği zaman dilimleridir. Bu vesileyle, 17.08.2018 tarihinde Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitemiz, UGM Genel Merkezimizde, kültürümüzde önemli bir yere sahip olan  Kurban Bayramını tüm çalışanlarımıza çikolata dağıtarak kutladı.  

 
Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitemiz Babalar Günü'nü Kutladı
 

M. Scott Peck der ki, 'Bir çocuk için annesi ve babası dünyayı temsil eder. Çocuk, annesi ve babası nasıl davranıyorsa, dünyadaki herkesin de aynı şekilde davranacağını düşünür. ' Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitemiz, tüm çocukların ilk kahramanı olan, sadece bu özel günde değil, her an sevgiyle anılması gereken tüm çalışan babalarımızın ‘Babalar Günü’nü 20.06.2018 Çarşamba günü Genel Merkezimizde 10:00- 12:00 saatleri arasında  Türk Kahvesi, çikolata ve şiir konseptinden oluşan mini hediyeler ile kutladı.

 
Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitemiz, Tüm Çalışanlarımızın Ramazan Bayramını Kutladı
 

Mübarek Ramazan ayını geride bırakarak, bir Ramazan Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşadığımız 14.06.2018 tarihinde Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitemiz, UGM Genel Merkezimizde, kültürümüzde önemli bir yere sahip olan Ramazan Bayramını, tüm çalışanlarımıza çikolata dağıtarak kutladı. 

 
Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi Öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında "Babalarımız,Ülkemizin Koca Çınarları " Konulu Seminerimiz Gerçekleşti
 

06.06.2018 tarihinde Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında Babalar Günü'ne istinaden  "Babalarımız,Ülkemizin Koca Çınarları " konulu seminerimize, Milli Güreşçi, İş adamı, Eski Milletvekili ve 7 çocuk babası Sayın Mustafa Dağıstanlı, dünyanın 5 kıtasındaki 17 ülkede, sırtındaki ay-yıldızlı forma ile 15 kez maraton koşmuş 92 yaşındaki bir sporcu, maratonun ihtiyar delikanlısı Sayın Safder Kartoğlu  ve saygıdeğer sanatçı Sayın Yorgo Vapuridis konuk oldu.

 
Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde 'Hayatın ve İlişkilerin Anlam Penceresinde, Etkili İletişimin Yasaları''  Konusunu İşledik
 

23.05.2018 tarihinde şirketimiz Genel Merkez MHÜ konferans Salonu’nda Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında  Pro-Tek Analytical & Industrial  Systems Limited Danışmalık Şirketi İletişim Uzmanı ve aynı zamanda  Kurumsal Danışmanlık, İletişim Ustalığı, Başarı Psikolojisi konularında eğitimler veren Sayın Haluk KARA ''Hayatın ve İlişkilerin Anlam Penceresinde, Etkili İletişimin Yasaları''  konusunu işlemek üzere misafirimiz oldu.

 
Lokma Döktük ve Hayırlara Vesile Olmasını Diledik 
 

Lokma tatlısı herkesin de bildiği üzere insanların acı gününde, mutlu gününde diğer insanlarla bu duygularını paylaşma isteğinin somutlaşmış halidir. Çok eski, zamanlardan beri süregelen bu gelenek günümüzde de halen daha uygulanmaktadır. Anadolu insanının paylaşımcı özelliğinin somut bir göstergesidir. Eskiden kendilerinin yapıp dağıttığı lokma tatlısının karşılığında sadece bir dua beklentileri vardı. Gelenek, örf ve adetlerimizin bir parçası olan lokma döktürme geleneğini, Ünsped Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi de 'Hoşgeldin Ramazan' teması ile birleştirerek hayata geçirdi. Duygu bulaşıcıdır mantığı ile hareket eden komitemiz,  bir şeyler yemenin özellikle lokma yemenin vereceği mutluluğun iş yerimizde sevgi ve muhabbet doğuracağına inanmaktadır. Hayırlara vesile olması dileğiyle başlayan organizasyonumuz, kaybettiklerimize rahmet dilekleri ile ve duaları ile beraber yenen tatlı lokma ile sona erdi.

 
En Güçlü Kadınlar Annelerimize Teşekkürlerimizle...
 

Bizi güçlü birer birey olarak yetiştiren ebeveynlerimize her zaman minnet duyuyoruz.

İlk yatırımcılarımız annelerimiz, tıpkı bir girişimcinin işini büyüttüğü gibi bize sevgi ve zamanını yatırarak geleceğe hazırlarken kendi girişimlerimizde ve yaptığımız her işte onlardan bir parça taşıyoruz. Yanımızda olan ya da kaybettiğimiz, bizi biz yapan değerleri aşılayan, hayatı öğrenirken düştüğümüzde/kalktığımızda hep yanımızda olan, başarımızda/başarısızlığımızda arkamızda duran, bazen ilham bazen öğüt veren annelerimizi unutmadık.

13 Mayıs Pazar günü Anneler Günü olması hasebiyle Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitemiz, UGM Genel Merkez'de çalışan tüm kadınlarımıza , anne ve anne adaylarına;  balon, çikolata ve anı eşyası dağıttı. 

 
Engel Kalplerde ve Düşüncelerde Olur
 

Ülkemizde ve Birleşmiş Milletler üyesi ülkelerde, 10-16 Mayıs tarihleri arası Engelliler Haftası olarak değerlendirilmektedir. Engelliler Haftası boyunca kitle iletişim araçlarında engellilerin sorunlarını, engelli olmayı önleyici durumları ve engellilerin eğitimini ve diğer insanların eğitimini içeren programlar yayınlanır.  Ülkemizde 1966 yılından beri Engelliler Haftası düzenlenmektedir.

 
Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi “Sağlıklı İletişimin Temelini Sevgi, Saygı ve Samimiyet Oluşturur” Konusuna Dikkat Çekti
 

Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 21.02.2018 Çarşamba günü 12:00-13:00 saatleri aralığında UGM, MHÜ Konferans Salonu’nda “Sağlıklı İletişimin Temelini Sevgi, Saygı ve Samimiyet Oluşturur” konusunu işlemek üzere Vapurda Çay Simit Sohbet“  TV programının yapımcısı ve sunucusu, Ömer Medya” ve “Paradiso Film Prodüksiyon” Kurucusu  Sayın  Ömer ÖZTÜRK’ü misafir ettik.

 
Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi “Etkili İletişim için Empati”  Konusuna Dikkat Çekti
 

Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 14.02.2018 Çarşamba günü 12:00-13:00 saatleri aralığında UGM, MHÜ Konferans Salonu’nda “Etkili İletişim için Empati” konusunu işlemek üzere Yönetici – Takım Koçu, Eğitmen, Duygusal Zeka ve Beden Dili – Mikro İfadeler Uzmanı Sayın Erdem ERCAN’ı misafir ettik.

 
Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi Öncülüğünde 6. Biz Bir Takımız Gezisi Gerçekleşti
 

Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitesi, 10 Şubat 2018 Cumartesi günü 6. Biz Bir Takımız Gezisi gerçekleşti. Gezi kapsamında; Çatladıkapı Sosyal Tesisleri'nde yapılan toplu kahvaltı sonrasında tarihi, turistik, kültürel, mimari, yerel açıdan birçok öğe barındıran Sultanahmet lokasyonu gezildi.

 
"Mutlu Yakanın Çalışma Duruşlarının Ergonomik Analizleri " Konusunu İşlemek Üzere Prof. Dr. Sayın Mehmet ÜNAL Misafirimiz Oldu
 

Ünsped Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 13.12.2017 Çarşamba günü 12.30-13.30 saat aralığında UGM, MHÜ Konferans Salonu’nda "Mutlu Yakanın Çalışma Duruşlarının Ergonomik Analizleri "konusunu işlemek üzere Prof. Dr. Sayın Mehmet ÜNAL misafirimiz oldu. 

 
Kişisel Gelişim Eğitmeni Sayın Ümit Hakan BOZKURT ile ‘Güçlü İletişimde Altın Kural: Samimiyet ve Hitaptır’ Konusunu Ele Aldık
 

Ünsped Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 08.11.2017 Çarşamba günü 12.30-13.30 saat aralığında UGM, MHÜ Konferans Salonu’nda " Güçlü İletişimde Altın Kural: Samimiyet ve Hitaptır "konusunu işlemek Kişisel Gelişim Eğitmeni Sayın Ümit Hakan BOZKURT misafirimiz oldu.

 
Aydınlatma Buluşmaları Kapsamında Emekli Albay Sayın Yusuf Bilgin, Başarı ve Mutluluk için Kilit Nokta: İletişim Konulu Seminerimizde Konuşmacı Oldu
 

Ünsped Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 01.11.2017 Çarşamba günü 12.30-13.30 saat aralığında UGM, MHÜ Konferans Salonu’nda ‘Başarı ve Mutluluk için Kilit Nokta: İletişim’ konusunu işlemek üzere Emekli Albay Sayın Yusuf Bilgin misafirimiz oldu.

 
Aydınlatma Buluşmaları Kapsamında Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kemal Şahin, Çalışan İletişimi ve Birlikte İş Yapma Ruhu Konulu Seminerimizde Konuşmacı Oldu
 

Ünsped Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 25.10.2017 Çarşamba günü 12.30-13.30 saat aralığında UGM, MHÜ Konferans Salonu’nda ‘Çalışan İletişimi ve Birlikte İş Yapma Ruhu’ konusunu işlemek üzere Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kemal Şahin misafirimiz oldu.

 
"Çalışan İletişimi ve Mutluluğunda Liderliğin Önemi" Temalı Aydınlatma Buluşmamız Gerçekleşti
 

Ünsped Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 06 Eylül 2017 Çarşamba günü 12:30-13:30 saat aralığında UGM, MHÜ Konferans Salonu’nda "Çalışan İletişimi ve Mutluluğunda Liderliğin Önemi" konusunu işlemek üzere Psikolog, Koç ve Mentör olarak görev yapmış, 22 yıllık İnsan Kaynakları gurusu olan Sayın Emine Başdağ misafirimiz oldu. Liderin ajandası başlıklı sunumlarında dünyada trendlerden, farklı kuşakların beklentilerinden, organizasyonların çalışma şekillerine karşı Y kuşağının beklentilerinden, değişen dünyada organizasyon ve çalışma modellerinden bahseden Sayın Başdağ, yeni dünyada liderlerin vizyon yaratmak,organizasyon kurmak, inovasyonla büyümek ve sonuç odaklılık  gibi sorumluluklarının öneminden bahsettiler.

 
Aydınlatma Buluşmalarımızda "Robotlar İşimizi Elimizden Alabilirler mi? Bilimkurgu Dünyasından Günümüz Gerçekliğine Bir Bakış" Temasına Dikkat Çektik
 

28  Haziran 2017 tarihinde  Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi, Aydınlatma Buluşmaları kapsamında  "Robotlar İşimizi Elimizden Alabilirler mi? Bilimkurgu Dünyasından Günümüz Gerçekliğine Bir Bakış" konusunu,  Kemerburgaz Üniversitesi İ.İ.B. Fakültesi Uluslararası Lojistik Yönetimi Bölümü’nden Prof. Dr. Haluk LEVENT ile işledi. 

 
İş'te Mutluluk Konusunu LC Waikiki Firması Çalışan İlişkileri ve İç İletişim Müdürü Sayın Ayşe Eralp' den Dinledik
 

Ünsped Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde UGA Öğle Sohbetleri kapsamında 26 Nisan 2017 Çarşamba günü Ünsped Gümrük Müşavirliği Genel Merkezi MHÜ Konferans Salonu’nda "İş’te Mutluluk 2" konulu seminer gerçekleşti. “İş’te Mutluluk” konulu seminere müşterimiz LC Waikiki Firması Çalışan İlişkileri ve İç İletişim Müdürü Sayın Ayşe Eralp konuşmacı olarak katılım gösterdiler.

 
Dostluğumuzun Pekiştiği 5. Biz Bir Takımız Gezisi; Pınarlar Beldesi Maşukiye'ye Oldu
 

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde 15 Nisan 2017 Cumartesi günü "5. Biz Bir Takımız Gezisi"  Pınarlar Beldesi, Şelaleleriyle meşhur eşsiz doğaya sahip Maşukiye'ye gerçekleştirildi. 5. kez düzenlenen Biz Bir Takımız Gezisi kapsamında Maşukiye'de serpme köy kahvaltısı ile başlayan gezimiz, sonrasında Sapanca Gölü'ne doğru hareket ederek  kaynağını dağlardan gelen kar suları ile Derbent Deresi'nden alan Sapanca Gölü'nün çevresindeki yürüyüş ve fotoğraf çekimleri ile devam etti. 

 
Biz Bir Takımız Gezisi; Eski Bir Balıkçı Köyü Olan Anadoluhisarı Semti'ne Gerçekleşti
 

Ünsped Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi ile İnsan Kaynakları Departmanı işbirliğiyle 18 Şubat 2017 Cumartesi günü Biz Bir Takımız Gezilerinden 4. sü, 2017 senesinin ise ilk gezisi İstanbul'da eski bir balıkçı köyü olan Anadoluhisarı semtine gerçekleştirildi.

 
Yeni Yılda Tatlı Kurabiyelerin İkramı İle Mutlu Olduk
 

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde tedarikçimiz Ulusal Yemek tarafından Ünsped Gümrük Müşavirliği Genel Merkez personeline ikram edilen tatlı kurabiyelerin paylaşımı yapıldı. 30 Aralık 2016 Cuma günü, yılın son çalışma günü olması sebebiyle Genel Merkez’de tüm çalışanlarımıza tatlı kurabiye ikramı gerçekleşti.

 
Sayın Turgay Kıran ile Güçlü Bir Takım Nasıl Olunur Konusunu Konuştuk
 

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde UGA Öğle Sohbetleri kapsamında 25 Ağustos 2016 tarihinde Genel Merkez MHÜ Konferans Salonu'nda "Güçlü Bir Takım Olmak" konulu seminer İş Adamı ve Galatasaray Eski Yöneticisi Sayın Turgay Kıran'ın sunumuyla gerçekleşti. 

 
Verimli ve Mutlu Çalışanlar Olmak İçin Hobilerin Önemini Öğrendik
 

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde 21 Temmuz 2016 tarihinde Beyfotoder (Beylikdüzü Fotoğraf Derneği) Yürütme Kurulu Üyesi Sayın Serpil Kütüklü ile Beyfotoder (Beylikdüzü Fotoğraf Derneği) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Eğitim Komisyon Başkanı Sayın Yaşar Selim katılımıyla gerçekleşen "İş ve Sosyal Hayat Dengesi ile Mutlu Olmak" konulu seminerde, iş ve özel yaşantı arasındaki başarılı dengeyi kurarak, hem iş hayatında verimli olabilmenin, hem de özel yaşamda mutluluğu ve huzuru yakalayabilmenin önemine vurgu yapıldı.

 
İletişim ve Yaratıcı Düşünme Gücüyle İş Hayatında Başarı Konusu Ele Alındı
 

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde 14 Temmuz 2016 Perşembe günü Marka ve Reklam Danışmanı, Eğitmen Sayın Onur Tuğman tarafından UGA Öğle Sohbetleri kapsamında “İş Hayatında Yaratıcı Düşünceler ve İnovasyonla, İşimize Anlam Katmak, Mutlu Olmak" konulu seminer verildi. 

 
Babalar Gününü Değerli Konuğumuzla Kutladık
 

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi öncülüğünde UGA Öğle Sohbetleri kapsamında 19 Haziran Babalar Günü'ne istinaden  "Bir Baba, Bir Hayat" konulu seminerin konuğu; Milli Güreşçi, İş adamı, Eski Milletvekili ve 7 çocuk babası Sayın Mustafa Dağıstanlı'ydı. 

 
Biz Bir Takımız Gezilerinden 2. si Edirne'ye Düzenlendi
 

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi, İnsan Kaynakları Departmanı  işbirliğiyle 9 Nisan 2016 Cumartesi günü 45 kişiyle, 2. gerçekleşen “Biz Bir Takımız” gezisi tarihte Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış eşsiz mimarisiyle büyüleyen şehir; Edirne’ ye oldu.

 
Her şeye Rağmen Mutluluk” Dedik
 

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi, UGA Öğle Sohbetleri kapsamında Ünsped Gümrük Müşavirliği Genel Merkezi MHÜ Konferans Salonu’nda 24 Mart 2016 perşembe günü 12.30-13.30 saatleri arasında Ünsped Gelişim Akademisi (UGA) işbirliğiyle Dr. Ebru Nurluoğlu’ nun sunumlarıyla “Herşeye Rağmen Mutluluk” konulu seminerini gerçekleştirdi.  Mutlu olmanın önemi,  kendine değer vermek, kendini geliştirmek konuları ele alındı. Mutluluk gibi soyut bir kavramı somutlaştırmak için birey olarak neler yapabileceğimiz anlatıldı.

 
Keyifli Bir Pazar Kahvaltısında Polonezköy' deydik
 

Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi, İnsan Kaynakları Departmanı işbirliğiyle 6 Mart 2016 Pazar günü gerçekleşen “Polonezköy Gezisi” nde yöneticiler ve çalışanlar bir arada keyifli bir pazar günü geçirdiler. 

ANA SAYFA İLETİŞİM SİTE HARİTASI GİZLİLİK POLİTİKASI & KULLANIM KOŞULLARI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI
Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. © 2017. Tüm hakları saklıdır.