Logo_main
Sosyal_Medya_Iconlari Facebook LinkedIn Instagram Twitter Youtube English Türkçe
Komite Faaliyetleri

124 Çocuk 124 Dilek Projesi İle Çocukların Yüzü Güldü

Düzce Necmi Hoşver İlköğretim Okulu'nda 2015 - 2016 yılının ilk eğitim- öğretim yılını başarıyla tamamlayan öğrencilere, içerisinde mont, ayakkabı, top, pijama ve oyuncak gibi çocukların dileklerinin bulunduğu özenle hazırlanmış hediye paketleri mutlulukla verildi.

Komitelerimiz Dünya Kadınlar Gününde Bakırköy Kapalı Kadın Cezaevi'ndeydi

Komitemiz ve Ünsped Kadın Liderliği Gelişim Komitesi işbirliğiyle komite üyeleri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü Bakırköy Kapalı Kadın Cezaevi'ni ziyaret ederek oradaki kadınlarla kutladı.

Adalet Anaokulu Çocuklarına Diş Taraması Yapıldı

Proje ile 3-6 yaş aralığındaki Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde annelerinin yanında kalan çocuklar için Diş Hekimi Mehmet Yiğit Bey tarafından diş taraması yapıldı. Çocuklara diş sağlığı, diş temizliği ve diş fırçalamanın önemi anlatıldı. Diş taramasının ardından çocukların plastik eldivenleri şişirerek balonlar yapıp komite üyeleriyle oynamaları mutlu anlara sebep oldu.

Zeytinburnu Konyalı Camii'nin Temizliği Gerçekleştirildi

Toplumda birlik, beraberlik, sosyal dayanışma ve barışın sembolü olan camilerimize dikkat çekmek için Zeytinburnu Konyalı Camii'ne giderek el birliği ile caminin fiziki temizliği gerçekleştirildi. Camiler ortak kullanıma açık ibadethaneler olduğu için caminin temizliğini yaparak insanların temiz bir ortamda ibadet edebilmelerini sağlayabilmek bu sayede de topluma olan sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek amaçlandı.

Bir Kek Bir Bağış

Genel Merkezi yemekhanesinde kurulan kek standıyla, Sayın Beril Ündeğer’in hazırladığı lezzetli kek ve kurabiyelerin satışı gerçekleşti. Ünsped Sosyal Sorumluluk Komitesi’nin Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği projesi olan Benimle Çıkar mısın’a katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği, “Bir Kek Bir Bağış” sloganıyla satışını gerçekleştirdiği kek ve kurabiyeleri, yöneticiler ve çalışanlar, bağış yaparak satın aldılar.

Çocuk Şenliği İle Yediden Yetmişe Herkes Çok Eğlendi

Komitemiz, Mavi Umut Eğitim Kurumları, UPS Spor ve Kültür Kulübü işbirliğiyle gerçekleşen Çocuk Şenliği’nde çocuklar ve aileleri gönüllerince eğlendiler, güzel bir gün geçirdiler.

Karaman Ziyareti / Hıdırellez Şenlikleri – Anneler Günü Kutlaması

Karaman iline gezi kapsamında, Karaman Valisi Sayın Murat Koca, Ayrancı Kaymakamı Sayın Fatih Kaşıkcı ve Bölge Milletvekillerinin de katılım gösterdiği 7 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşen 17. Ayrancı Geleneksel Hıdırellez Şenliği’ne, katılan Komitemiz, etkinliğe katılan tüm kadınlara karanfil dağıttı, havlu ve şaldan oluşan hediye paketlerini takdim etti. Çocukların da unutulmadığı etkinlikte, çocuklara da balon ve oyuncaklar verildi.

2.Uluslararası Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödül Gecesi / "Bir Avuç Gökyüzü“

2. Uluslararası Kurumsal Sosyal Sorumluluk (ICSR- International Corporate Social Responsibility) Projeleri yarışmasına katıldık. Ödüller 6 Aralık 2016 tarihinde Saint Michel Lisesi Jeanne Darc Salonu’nda sahiplerini buldu. Projemiz ödüle layık görülmüştür.

 

Aydınlatma Buluşmaları’mızda Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’nın Direktörü Sayın Prof. Dr. Binyamin Birkan’ı Misafir Ettik.

Ünsped Sosyal Sorumluluk Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 19 Temmuz 2017 Çarşamba günü Ünsped Gümrük Müşavirliği Merkezi MHÜ Konferans Salonu’nda ‘‘Otizmin Farkındayız’’ konulu seminere Tohum Otizm Vakfı’nın Eğitim Direktörü ve Okul Müdürü Sayın Prof. Dr. Binyamin Birkan konuşmacı olarak katılım gösterdiler. 


"Hasta Melekleri" İsimli Projemizi Özel Avrupa Şafak Hastanesi'nde Gerçekleştirdik

UGM Sosyal Sorumluluk Komitemiz,'' Hasta Melekleri'' isimli hastane projelerini, Özel  Avrupa Şafak Hastanesi'nde  25.11.2017 ve 02.12.2017 tarihlerinde, 09:00 - 13:00 saat aralığında gerçekleştirdi.

 

"Sihirli Dokunuşlar" İsimli Projemizi Zeytinburnu Köşeli Camii’nde Gerçekleştirdik

UGM Sosyal Sorumluluk Komitemiz, 'Temizlik İmandandır' Hadisi Şerifinden yola çıkarak "Sihirli Dokunuşlar" isimli cami temizleme projelerini 02.12.2017 tarihinde cumartesi günü saat 09.00’da Çırpıcı Mahallesi, Zeytinburnu mevkiinde yer alan Köşeli Cami’nde gerçekleştirdi.

 

 

ANA SAYFA İLETİŞİM SİTE HARİTASI GİZLİLİK POLİTİKASI & KULLANIM KOŞULLARI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI
Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. © 2017. Tüm hakları saklıdır.