Logo_main
Sosyal_Medya_Iconlari Facebook LinkedIn Instagram Twitter Youtube English Türkçe
Ünsped'de Çalışma Hayatı

İşe Alım ve Oryantasyon
Amacımız; kişilerin bilgi beceri ve yetkinliklerini sorgulayarak, niteliklerine uygun doğru işe yerleştirilmelerini sağlamaktır. Bu doğrultuda Ünsped'e başvuran adaylarda, temel şart olarak açık pozisyonlara eğitim düzeyleri, yetkinlikleri, yabancı dil düzeyleri, teknik bilgi seviyeleri ve pozisyonla ilgili tecrübeleri dikkate alınarak değerlendirme yapılır.

Tüm bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaya İnsan Kaynakları tarafından iş teklifi yapılır ve pozisyona uygun bulunan aday çalışmaya başlar. İşe yeni başlayan çalışanlar, başladıkları gün şirketin tarihçesi, organizasyonu, bölümleri, ürünleri, Ünsped'in değerleri ve iş yapış biçimleri ile ilgili hazırlanmış e-oryantasyon'u tamamlar.

Ünsped'deki açık pozisyonları görmek ve başvuru yapmak için Kariyer.net sitesini de kullanabilirsiniz.

Ulaşım
Tüm çalışanlara servis imkanı sağlanır.

Yemek
Öğle yemeği için yemekhane bulunur.

Sağlık Hizmetleri
Uygun lokasyonlarda revir hizmeti bulunmakta ve çalışanların sağlık konusundaki problemlerinin çözümü için hizmet verilmektedir.

Serbest Kıyafet Günü
Çalışanlarımız için daha olumlu ve rahat bir ortam yaratmak amacıyla Cuma günleri Serbest Kıyafet Günü olarak belirlenmiştir. 

Sosyal Buluşmalar
İK Departmanı yıl boyunca Ünsped çalışanları ve ailelerini bir araya getirme amaçlı etkinlikler düzenler. Tiyatro, spor turnuvaları, yurt içi geziler, konser ve gösteriler, dans, yılbaşı partisi bu etkinlikler arasında yer alır. 

Strateji Toplantısı
Her yıl tüm çalışanların bir araya geldiği, geçmiş yılın değerlendirilmesiyle gelecek yılın stratejilerinin konuşulduğu organizasyondur.

ANA SAYFA İLETİŞİM SİTE HARİTASI GİZLİLİK POLİTİKASI & KULLANIM KOŞULLARI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI
Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. © 2017. Tüm hakları saklıdır.