Logo_main
ARA
Haberler
Engel Kalplerde ve Düşüncelerde Olur

Ülkemizde ve Birleşmiş Milletler üyesi ülkelerde, 10-16 Mayıs tarihleri arası Engelliler Haftası olarak değerlendirilmektedir. Engelliler Haftası boyunca kitle iletişim araçlarında engellilerin sorunlarını, engelli olmayı önleyici durumları ve engellilerin eğitimini ve diğer insanların eğitimini içeren programlar yayınlanır.  Ülkemizde 1966 yılından beri Engelliler Haftası düzenlenmektedir. 

Biz de UGM olarak  bu konudaki sorumluluğumuzu  üstleniyoruz.

Şair Muhammed Karabağ'ın " Engelsiz Bir Dünya İçin, Aynı Safta Olmalıyız, Hayatı Kolaylaştırıp, Bundan da Zevk Almalıyız, Duyguda İnsan Kalalım, Vicdanda Huzur Bulalım ,Engelleri Kaldıralım, Birlikte Mutlu Olalım" mısralarında belirttiği gibi, çabamız, engelli çalışanlarımıza farklı olmadıklarını hissetttirmek, onları gayretlendirmek ve yüreklendirmek doğrultusunda. Unutmayın! Hepimiz bir gün kalıcı bir engelle karşılaşabiliriz. 

Engelli bireylerin, toplumdaki diğer bireylere göre farklı hizmet gereksinimlerinin olduğunun bilinmesi gerekiyor. Bizler bunun için gerekli olan ve üzerimize düşen çabayı, gayreti göstermek mecburiyetindeyiz. Çalışan İletişimi ve İş Yeri Mutluluğu Komitemiz  Üyeleri ile Hissedarımız Sayın Yusuf Bulut ÖZTÜRK , şirketimizde bu yönde farkındalık oluşturmak amacıyla engelli çalışanlarımızla 12:30- 13:30 saatleri arasında öğle yemeğinde bir araya geldi. 

15-05-2018 03:49
ANA SAYFA İLETİŞİM SİTE HARİTASI GİZLİLİK POLİTİKASI & KULLANIM KOŞULLARI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI
Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. © 2017. Tüm hakları saklıdır.