Logo_main
ARA
Haberler
"Şirketin Geleceğini Oluşturacak Yetkin İşgücünün Oluşmasının Temelinde Tüm Çalışanlarımıza Eşit ve Adil Davranmanın Yattığını Biliriz' 2017 Yılı Kıdem Plaket ve Sertifikaları Çukurova Bölge'de de Sahipleri ile Buluştu

Ünsped Politika Kitabımız sayfa 8, Alan 2. Çalışanlarımız bölümünde; "Şirketin geleceğini oluşturacak yetkin işgücünün oluşmasının temelinde tüm çalışanlarımıza eşit ve adil davranmanın yattığını biliriz" denmektedir. Bu felsefeden hareketle, Ünsped Gümrük Müşavirliği bünyesinde 5,10,15, 20, 25 ve 30 yıl üzeri çalışarak şirketimize hizmet eden Çukurova Bölge, Adana Şube, Mersin Şube, Gaziantep Şube, Yumurtalık Serbest Bölge Şube  ve İskenderun Şube çalışanlarımıza Adana Ticaret Odası Sosyal Tesislerinde 7 Nisan 2018 Cumartesi günü 13:00 -16:00 saatleri arasında tertiplenen öğle yemeği organizasyonu ile plaket ve sertifikaları takdim edildi. Hissedarımız Sayın Yusuf Bulut Öztürk’ün de hazır bulunduğu bu organizasyonda şirketimizin Genel Merkez yönetici ve çalışanları da törene dahil oldular. 

Şirketimize önemli katkılar sağlayan tüm çalışanlarımızın yaptıkları işlerle gücümüze güç kattığını biliyoruz. Şirketimizin bugünlere gelmesinde emeği olan kadın ve erkek çalışanlarımıza verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkürlerimiz sunulurken, 'Tüm Çalışanlarımız Yaptıkları İşlerle Şirketimize Önemli Katkılar Sağlar'' vurgusu yapılarak onlar için hazırlanmış olan özel plaket ve sertifikaları kendilerine takdim edildi. 

Toplu çekilen fotoğraflar ile de organizasyonumuz son buldu. 

09-04-2018 05:37
ANA SAYFA İLETİŞİM SİTE HARİTASI GİZLİLİK POLİTİKASI & KULLANIM KOŞULLARI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI
Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. © 2017. Tüm hakları saklıdır.