Logo_main
Sosyal_Medya_Iconlari Facebook LinkedIn Instagram Twitter Youtube English Türkçe
Haberler
2018 Yılı Kıdem Plaket ve Sertifikaları Genel Merkezimizde Sahiplerine Takdim Edildi

09.03.2019 tarihinde  Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Ünsped Global Lojistik bünyesinde 5 yıl ve üzeri çalışarak şirketimize hizmet eden çalışanlarımıza Ünsped Gümrük Müşavirliği Genel Merkezi MHÜ Konferans Salonu’nda 09:30 -12:00 saatleri arasında tertiplenen organizasyon ile plaket ve sertifikaları takdim edildi. Hissedarımız Sayın Yusuf Bulut Öztürk’ün de hazır bulunduğu organizasyonda şirketimizin Genel Merkez çalışanları, İstanbul’a yakın bölge ve şube çalışanları törene dahil oldular. 

Şirketimize önemli katkılar sağlayan tüm çalışanlarımızın yaptıkları işlerle gücümüze güç kattığını biliyoruz. Şirketimizin bugünlere gelmesinde emeği olan kadın ve erkek çalışanlarımıza verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkürlerimiz sunulurken, 'Çalışanlarımız en değerli kaynağımızdır'' vurgusu yapılarak onlar için hazırlanmış olan özel plaket ve sertifikaları kendilerine takdim edildi. 

2018 yılı içerisinde evlenen ve çocuk sahibi olan çalışanlarımıza hediye takdiminde bulunulduktan sonra toplu çekilen fotoğraflar ile de organizasyonumuz son buldu. 

12-03-2019 08:00
ANA SAYFA İLETİŞİM SİTE HARİTASI GİZLİLİK POLİTİKASI & KULLANIM KOŞULLARI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI
Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. © 2017. Tüm hakları saklıdır.