Logo_main
Sosyal_Medya_Iconlari Facebook LinkedIn Instagram Twitter Youtube English Türkçe
Haberler
"Genç Nüfusumuz Endüstri 4.0 İçin Büyük Avantaj’’ Konulu Seminerimiz Gerçekleşti

30 Ocak 2019 tarihinde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi’nin misafir konuşmacısı olarak aramızda Balinler Uluslararası Tekstil San. ve Tic. AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Veysi BALİN yer aldı. Kendileri ile "Genç Nüfusumuz Endüstri 4.0 İçin Büyük Avantaj " konusunu işledik.

Sayın BALİN, dünyamızdaki ekosistemin ne olduğundan, ekosistemin karşılığının ne olduğunu, aşk ve ekosistemi, girişimcilik üzerine düşüncelerini, profesyonel girişimci kim olduğunu, nasıl olduğunu, enflasyon ve işsizlikle ne yapılması gerektiğini aktarır konu başlıklarını ele aldılar. 

Ekosistemin birlik içindeki organizmalar ve bunların çevresindeki fiziksel etmenleri kapsayan tüm sistemler olduğunu bizlerle paylaşan Sayın Veysi BALİN, sistemin, enerji ve maddenin canlıların ortamı ve etkileri aracılığıyla dolaşımını, dönüşümünü ve birikimini içerdiğini; düşünce, hayal, inanç, idari, finansman, bilimsel ve teknolojik sosyal, siyasi ve kültürel, hukuk ve yönetim sistemlerini kapsadığını ve bunları bir bütün olarak değerlendirdiğini bizlerle paylaştı. Sayın BALİN, ekosistemi aşk ile tanımlayarak, üretimin aşkla başladığını, aşkın ise insana dönüştüğünü, özünde de; hayal, tasarım, girişimcilik, üretim ve ekonominin bütün dinamikleri barındırdığını anlattı. 

Genç Nüfusumuz için Endüstri 4.0’ın büyük bir avantaj olduğunu aktaran Sayın BALİN, "Endüstri 4.0 ile yeni bir çağa girdiğimizi, bu sebeple alıştığımız ekonomik düzenin farklılaşacağını, bazı iş kolları ve mesleklerin kaybolurken, yeni iş alanlarının oluşacağını belirterek, genç nüfusumuzun yeni teknolojilere uyum sağlamasının, yeni teknolojilerle mesleki eğitimini tamamlamasının büyük bir avantaj olacağını bizlerle paylaştı. 

Seminerimiz, Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitemizin misafirimize takdim ettiği anı eşyası ile son buldu. 

01-02-2019 09:07
ANA SAYFA İLETİŞİM SİTE HARİTASI GİZLİLİK POLİTİKASI & KULLANIM KOŞULLARI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI
Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. © 2017. Tüm hakları saklıdır.