Logo_main
Sosyal_Medya_Iconlari Facebook LinkedIn Instagram Twitter Youtube English Türkçe
UGA Tarihçesi

UGA'nın Doğuşu

İşletmelerin artan rekabet koşullarına ve hızla değişen çevreye uyum sağlayabilmeleri için sürekli gelişen ve öğrenen organizasyonları oluşturmaları kaçınılmaz olmuştur.

Bu süreçte, kurum içi ve kurum dışında yapılacak eğitim çalışmalarının daha profesyonel bir platformda yürütülmesi bir zorunluluk haline gelmiştir.
Bu yüzden Eylül 2013 itibariyle Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. bünyesinde "Ünsped Gelişim Akademisi (UGA)" hayata geçirilmiştir.

UGA (Ünsped Gelişim Akademisi)

Çalışanlarımızı iş ve özel yaşamlarında, katılımcı, olumlu bir tutum benimseyerek, kaliteli kişisel hizmet vermeleri yönünde teşvik etmek, cesaretlendirmek, işbirliğini ve dayanışmayı beraberinde getiren bir kişisel ve mesleki eğitim sürecini hedeflemektedir.

Akademinin Misyonu
Ünsped'in kurum kültürünü yaygınlaştırmak ve yönetim hedeflerimize yöneltmek, çalışanlarımızın eğitim kalitesini artırmak, değer üretecek şekilde sürekli gelişim sağlamak.

Akademinin Vizyonu
Çalışanlarının eğitim ihtiyaçlarını gidermek ve bu yolda kurumun "Sürekli Gelişim" sürecine ve çalışanlarımıza rehber olmak.

ANA SAYFA İLETİŞİM SİTE HARİTASI GİZLİLİK POLİTİKASI & KULLANIM KOŞULLARI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI
Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. © 2017. Tüm hakları saklıdır.